شناسه خبر : 51856

افتتاح بیمارستان پارس با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان سیستان و بلوچستان

افتتاح بیمارستان پارس با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان سیستان و بلوچستان

بیمارستان پارس که از سوی بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است، با حضور وزرای نیرو و نفت در استان سیستان و بلوچستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، شرکت پارس طب زاهدان با سرمایه ای حدود 6 هزار میلیارد ریال در راستای محرومیت زدایی استان و افزایش قابلیت های پزشکی و درمانی اقدام به راه اندازی اولین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی 195 تخت خوابی پارس در استان سیستان و بلوچستان با اشتغالی بالغ بر 550 نفر نمود.

این شرکت به منظور تجهیز برخی از تأسیسات مورد نیاز بیمارستان جهت دریافت تسهیلات به مبلغ 500 میلیارد ریال از محل منابع تفاهم نامه سازمان همیاری شهرداری های استان سیستان و بلوچستان با بانک صنعت ومعدن، به این بانک معرفی گردید، که با تأمین مالی مبلغ مذکور در قالب تسهیلات سرمایه ثابت و سرمایه در گردش موافقت به عمل آمد.

گفتنی است، استان سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور و با جمعیتی بالغ بر 7/2 میلیون نفر متأسفانه تاکنون فاقد بیمارستان خصوصی بوده است که شرکت پارس طب با همت کادر پزشکی استان و تأمین مالی شبکه بانکی موفق به احداث یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی با زیربنای حدود 26 هزار متر مربع در هشت طبقه گردید.

 

ارسال نظر