شناسه خبر : 47025

عرضه میوه عید با قیمت تنظیم بازار از این هفته

عرضه میوه عید با قیمت تنظیم بازار از این هفته

رییس سازمان جهاد کشاورزی گفت: حدود ۵ هزار تن سیب و پرتقال شب عید ذخیره‌سازی شده است و از این هفته با اعلام تنظیم بازار استان، عرضه آنها آغاز خواهد شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، جبرئیل برادری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران درباره آخرین گزارش‌ها و اقدامات انجام شده در مورد میوه شب عید گفت: نزدیک به ۴۲۰۰ تا ۴۳۰۰ تن میوه شب عید برای شهر تهران و باقی برای شهرستان‌های استان تهران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که مردم برای تأمین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان و ایام عید نگرانی نداشته باشند، اظهار کرد: عرضه میوه عید با هدف تنظیم و کنترل بازار در سطح شهر تهران توسط سازمان میادین میوه و تره‌بار با قیمت مناسب در تمام ۳۰۰ غرفه عرضه می‌شود.

برادری ادامه داد: در شهرستان‌های استان تهران نیز مباشرانی دیده شده و در مراکز و نقاط مختلف شهرستان‌ها غرفه‌هایی برای عرضه میوه عید ایجاد شده است.

وی با اشاره به تأمین خرما برای ماه مبارک رمضان نیز گفت: در راستای تنظیم بازار و کنترل قیمت، ۳۰۰ تن خرما برای استان تهران تأمین و ذخیره‌سازی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: با این اقدامات، اکنون ۲۰ درصد کاهش قیمت خرما را داریم و خرمای مضافتی با قیمت بین ۸۰ تا ۹۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

ارسال نظر