شناسه خبر : 47168

عرضه کالاها ۳۰ درصد ارزان‌تر در نمایشگاه‌های عید تا عید

عرضه کالاها ۳۰ درصد ارزان‌تر در نمایشگاه‌های عید تا عید

به گفته معاون اتاق اصناف ایران در نمایشگاه‌های بهاره انواع کالاها با تخفیف و کالاهای اساسی با نرخ مصوب عرضه می‌شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از فارس، علی محمودیان با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره (عید تا عید) در سراسر کشور، گفت: ۳۶۰ نمایشگاه با ۳۰ هزار غرفه در سراسر کشور برپا شده است که در این نمایشگاه‌ها انواع کالاها از جمله پوشاک، آجیل و خشکبار، کیف و کفش و کالاهای اساسی عرضه می‌شود.

معاون اتاق اصناف ایران اظهار داشت: کالاهای اساسی از جمله گوشت، مرغ، شکر و حبوبات با قیمت مصوب عرضه می‌شود.

وی گفت: نمایشگاه بهاره با عنوان نمایشگاه عید تا عید از روز چهارشنبه هفته گذشته در تهران آغاز به کار کرده است و این نمایشگاه در تهران تا روز ۲۵ اسفند برپا خواهد بود

معاون اتاق اصناف ایران اظهار داشت: ساعت کاری نمایشگاه‌ها در تهران در روزهای عادی از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ و در روزهای ماه مبارک رمضان نیز از ساعت ۱۵ تا ۲۲ است.

وی افزود: زمان و روزهای برگزاری نمایشگاه‌ بهاره در شهرها و استان‌های مختلف برحسب شرایط متفاوت است.

معاون اتاق اصناف ایران اظهار داشت: نمایشگاه بهاره در تهران در ۵ منطقه بوستان ارم (پارکینگ بوستان ارم)، نمایشگاه شهر آفتاب، نمایشگاه فرهنگسرای اشراق، نمایشگاه خاوران (پارک خاوران)، نمایشگاه مصلی (مجموعه چهل سرای مصلی) برپا است.

لازم به ذکر است که علیرضا شاه میرزایی اظهار داشت: گوشت، مرغ و شکر با قیمت مصوب دولتی در این نمایشگاه ها عرضه می شود و سایر کالاها با قیمت عمده فروشی و ۱۵ تا ۳۰ درصد ارزان تر در نمایشگاه عرضه می شود.

ارسال نظر