شناسه خبر : 37145

انتخابات نظام مهندسی کشاورزی ۴ استان ابطال می شود

انتخابات نظام مهندسی کشاورزی ۴ استان ابطال می شود

رئیس هیات نظارت مرکزی بر انتخابات نظام مهندسی کشاورزی با پیشنهاد ابطال انتخابات نظام مهندسی استان‌های اردبیل، ایلام، تهران و لرستان اعلام کرد: سلامت انتخابات نظام مهندسی این چهار استان تایید نشد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم ، سید ماکان موسوی رئیس هیات نظارت مرکزی بر انتخابات نظام مهندسی کشاورزی با ارسال نامه ای به عبدالحکیم توغدری دبیر شورای مرکزی با موضوع پیشنهاد ابطال انتخابات نظام مهندسی کشاورزی در چهار استان اردبیل، ایلام، تهران و لرستان، صحت این انتخابات در این استان ها را تایید نکرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در راستای ماده (8) قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و با عنایت به ماده 5 آن قانون که مجامع عمومی را از ارکان سازمان اعلام نموده و با در نظر گرفتن مواد 52، 76 و 78 آیین‌نامه قانون تاسیس و بند 4 تبصره 2 ماده 4 دستورالعمل ششمین دوره انتخابات شورای مرکزی و شوراهای استانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و نیز با توجه به ابلاغیه‌ها و اطلاعیه‌های مشترک در خصوص نحوه برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیات نظارت مرکزی بر انتخابات پس از بررسی سوابق و مستندات و گزارشات واصله و بازبینی فیلم‌های برگزاری مجامع و همچنین احراز تخلفات متعدد از چارچوب ضوابط اعلامی، عدم تایید صحت و سلامت انتخابات چهار استان (اردبیل، ایلام، تهران و لرستان) را به آن شورای محترم اعلام می‌نماید.

لذا با عنایت به وظایف هیات نظارت مرکزی بر انتخابات مندرج در ماده 74 قانون تاسیس سازمان، پیشنهاد ابطال انتخابات استان‌های مذکور جهت بررسی و اتخاذ تصمیم ایفاد می‌گردد.

بنابراین گزارش در زمان برگزاری (نوبت دوم) انتخابات نظام مهندسی کشاورزی در استان تهران گزارش‌هایی از اعتراض های کاندیداها به نحوه برگزاری این انتخابات وجود داشت.

سازمان نظام مهندسی , کشاورزی , تخلفات انتخاباتی ,

ارسال نظر