شناسه خبر : 31724

تفویض اختیار بخشودگی جرایم مالیاتی تمدید شد

تفویض اختیار بخشودگی جرایم مالیاتی تمدید شد

بنا به اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، در راستای تکریم مودیان محترم مالیاتی تفویض اختیار بخشودگی جرایم مالیاتی تمدید شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سازمان امور مالیاتی کشور در راستای تکریم مودیان محترم مالیاتی تفویض اختیار بخشودگی جرایم مالیاتی را تمدید کرد.
 
با توجه به استقبال مودیان محترم مالیاتی از افزایش میزان تسهیلات بخشودگی جرایم در نظر گرفته شده به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و همچنین در راستای تکریم مودیان محترم مالیاتی، بدین وسیله اختیار مدیران کل امور مالیاتی موضوع نامه شماره ۲۰۰/۲۴۵۴۵/ص مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ تا آخر سال جاری تمدید می‌گردد.
 
ضمناً مودیانی که بر اساس فراخوان‌های انجام شده ملزم به صدور صورتحساب الکترونیکی موضوع قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان شده اند، مادامی که نسبت به صدور صورتحساب الکترونیکی اقدام ننمایند، مشمول مفاد تفویض اختیار مذکور و تفویض‌های قبلی نخواهند بود.
 
در این ارتباط لازم است فهرست اشخاص مذکور و تغییرات انجام شده، از طرف مرکز تنظیم مقررات، نظام پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان در اختیار ادارات کل امور مالیاتی قرار گیرد.
ارسال نظر

خدمات بیمه ای