شناسه خبر : 24924

قیمت مصوب ۲۱ قلم میوه اعلام شد

قیمت مصوب ۲۱ قلم میوه اعلام شد

رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به فراوانی بار، قیمت ۶۶ قلم میوه و صیفی در روز اعیاد قربان و غدیر از ثبات برخوردار است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی دارایی نژاد گفت: همچنین در عرضه هیچ یک از ۶۶ قلم میوه در تابستان کمبودی گزارش نشده است.

Screenshot 2022-07-11 105845

دارایی نژاد می گوید: هم اکنون هر کیلو، انجیر زرد ۲۵ تا ۳۵ هزار تومان، موز اکوادور ۲۷ هزار تومان، موز هندی ۲۴ هزار تومان و هر کارتن آناناس ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان در میدان مرکزی عرضه می شود.

Screenshot 2022-07-11 105920

رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی گفت: با توجه به فراوانی ۶۶ قلم میوه و صیفی، قیمت در روز اعیاد تغییری ندارد. کما اینکه قیمت میوه نسبت به هفته گذشته ۱۰ درصد کاهش داشته است.

بررسی ها از سطح بازار نشان می دهد که قیمت کنونی هر کیلو آلبالو ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان، گیلاس ۴۵ تا ۱۰۰ هزار تومان، زردآلو ۴۵ تا ۷۰ هزار تومان، انجیر زرد ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان، انگور عسگری ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان، انگور یاقوتی ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان، شلیل ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان، هلو ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان، سیب گلاب ۵۰ تا ۸۰ هزار تومان، شاتوت ۵۰ تا ۹۰ هزار تومان، توت فرنگی ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومان، موز ۳۵ تا ۵۰ هزار تومان و خیار ۱۰ تا ۱۸ هزار تومان است.

مسئولان اتحادیه بارفروشان اعلام می کنند که با افزایش عرضه میوه های وارداتی قیمت به حدی کاهش یافته که واردکنندگان متضرر شدند و در خصوص میوه های داخل قیمت نسبت به هفته قبل ۱۰ درصد کاهش داشته است.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای