شناسه خبر : 22870

کلاهبردار ۲۰۰ میلیاردی دستگیر شد

کلاهبردار ۲۰۰ میلیاردی دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری عامل کلاهبرداری ۲۰۰ میلیاردی از طلا فروشان در کمتر از ۲۴ ساعت در شهرستان سقز خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سردار "علی آزادی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان" سقز" مبنی بر کلاهبرداری صورت گرفته از آنان، تحقیقات در این خصوص به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: پس از تحقیق از مال باختگان و جمع آوری مدارک و مستندات لازم مشخص شد عامل این کلاهبرداری با جلب اعتماد طلافروشان "سقز" طلا‌ها را از شاکیان اخذ و در قبال آن به آنان چک و رسید ارائه کرده است.
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: ماموران پلیس آگاهی سقز با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی فرد کلاهبردار را در کمتر ۲۴ ساعت دستگیر کردند.
سردار آزادی با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده وی به ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از طلا فروشی‌ها اعتراف کرد، افزود: متهم به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.
وی در ادامه با اشاره به اینکه پلیس با قدرت در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده است، گفت: عده‌ای سودجو و فرصت طلب با سؤ استفاده و فریب قصد کلاهبرداری از شهروندان را دارند، که ما ازمردم انتظار داریم در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای