شناسه خبر : 37547

دستگیری عامل ۳۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو

دستگیری عامل ۳۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل ۳۰۰ فقره سرقت محتویات داخل خودرو خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از فارس، سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری موتورسواری که با پرسه زنی در سطح شهر مرتکب 300 فقره سرقت محتویات داخل خودرو شده بود، خبرداد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با وقوع چند فقره سرقت مشابه محتویات داخل خودرو در سطح شهر تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تجمیع پرونده‌های مشابه کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی به دست آوردند که موتورسواری با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت پالس در ساعات پایانی شب با خم کردن درب خودروها اقدام به سرقت ضبط و باند و سایر اموال با ارزش مالباختگان کرده‌است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی‌های تخصصی خود هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کرده و در یک عملیات پلیسی پس از هماهنگی قضائی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد فراوانی اموال مسروقه از قبیل باند، ضبط و آمپلی فایر کشف شد و متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به 300 فقره سرقت مشابه در سطح شهر تهران اعتراف کرد.

سردار گودرزی با اشاره به اینکه با تلاش کارآگاهان تاکنون 180 تن از مالباختگان شناسایی شده‌اند بیان داشت: تحقیقات پلیسی برای تکمیل پرونده ادامه دارد.

 

ارسال نظر