شناسه خبر : 51574

رشد بیش از ۵۳ درصدی بیمه معلم در دوماهه نخست ۱۴۰۳

رشد بیش از 53 درصدی بیمه معلم در دوماهه نخست 1403

بازخوانی دستاوردهای شرکت بیمه معلم تا دوم خرداد سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که حق بیمه تولیدی این شرکت بیش از ۵۳ درصد رشد داشته است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، این شرکت در مدت مذکور موفق شد تا بالغ بر 12.200میلیارد ریال حق بیمه تولیدی را ثبت کند. این رقم در مقایسه با حق بیمه تولیدی 7.970 میلیارد ریالی در مدت مشابه سال گذشته، حدود 4.230 میلیارد ریال رشد داشته است.

بی‌شک این رکوردشکنی شرکت بیمه معلم در حق بیمه تولیدی، ناشی از اعتماد و ر ضایت سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها و بخش بزرگی از عموم جامعه است.

مروری بر سبد پرتفوی دوماهه نخست سال جاری شرکت بیمه معلم و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته، نشان داد که بالاترین میزان رشد در حق بیمه صادره این شرکت مربوط به رشته بیمه مسئولیت با 113 درصد رشد است.

در رتبه بعدی، رشته بیمه حوادث انفرادی با رشدی 107 درصدی قرار دارد و رشته بیمه باربری با رشدی 100 درصدی، جایگاه سوم را از منظر حق بیمه تولیدی این شرکت در دوماهه نخست امسال به خود اختصاص داده است.

میزان رشد حق بیمه تولیدی این شرکت در دوماهه نخست امسال در رشته بیمه‌های درمان گروهی 70 درصد، در رشته بیمه عمر انفرادی 56 درصد و در رشته بیمه آتش‌سوزی 45 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

گفتنی است بیمه معلم همواره در تلاش است تا با افزایش تعداد شعب، نمایندگی‌ها و مراکز طرف قرارداد در سراسر کشور و ارائه بهترین سرویس‌ها به مشتریان، سهم خود از بازار بیمه کشور را افزایش دهد.

 

ارسال نظر