شناسه خبر : 49851

تجلیل از اساتید و مدرسان بیمه سرمد به مناسبت روز معلم

تجلیل از اساتید و مدرسان بیمه سرمد به مناسبت روز معلم

طی نشستی با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره، از اساتید و مدرسان دوره‌های آموزشی برگزارشده در سال ۱۴۰۲ تقدیر شد.

 

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، طی نشستی با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره، از اساتید و مدرسان دوره‌های آموزشی برگزارشده در سال 1402 تقدیر شد.

بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم، سخنان خود را با این حدیث از امام صادق‌ علیه‌السلام آغاز کرد که «من دوست دارم شما را در دو حالت ببینم: آموزش دادن، و آموزش دیدن».

 

مدیر عامل بیمه سرمد ضمن تقدیر و تشکر از مدرسان داخلی شرکت، با تأکید بر استراتژی جدید درباب توانمندسازی کارکنان، آموزش هدفمند را یکی از چشم‌اندازها و ارزش‌های شرکت قلمداد کرد و ابراز داشت بهترین آموزش‌دهندگان در جهت توانمندسازی پرسنل، خود کارکنان هستند. بهشتی‌نژاد ضمن ابراز خرسندی از تعداد مدرسان و استفاده از پتانسیل موجود در شرکت، بر تربیت مدرسین به‌عنوان یکی از برنامه‌های مهم شرکت تأکید داشت و برگزاری دوره‌های تربیت مربی برای افزایش بهره‌وری دوره‌های آموزشی را لازم دانست. 

مدیرعامل بیمه سرمد در ادامه ابراز امیدواری کرد که در سال 1403 با تکیه بر آموزش و توانمندسازی کارکنان بتوانیم به یکی از سریع‌ترین شرکت‌های بیمه‌ای در ارائۀ خدمات تبدیل شویم. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، اثربخشی دوره‌های آموزشی را یکی دیگر از مؤلفه‌های مهم آموزش دانست و از مدیریت سرمایه انسانی شرکت خواست تا تمام توان خود را برای افزایش میزان تاثیرگذاری دوره‌های آموزشی به کار گیرند.

در ادامه، زاهدنیا، عضو هیئت‌مدیرۀ شرکت بیمه سرمد، ضمن تبریک بزرگداشت روز معلم، کارکنان شرکت را سرمایه‌های واقعی دانست و بر رشد این سرمایه تأکید کرد. وی با تأکید بر اهمیت آموزش کارکنان، اظهار داشت راز موفقیت شرکت‌ها فعالیت و عملکرد کارکنان آن‌ها بر پایۀ علم و دانش است و الحمدلله وضعیت شرکت بیمه سرمد با تکیه بر دانش و تجربۀ کارکنان، روز به روز رو به بهبود است.

فرهی مدیر سرمایه انسانی بیمه سرمد، در ابتدای این نشست طی گزارشی از عملکرد حوزۀ آموزش بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۰۰ دورۀ آموزشی برای نمایندگان و ۱۵۶ دوره برای کارکنان بیمه سرمد برگزار شده است که در نظرسنجی انجام‌شده، با رضایت ۹۵ درصدی همراه بود. ایشان با اشاره به برنامه‌های آموزشی تدوین‌شده برای سال 1403 از طراحی تعداد ۳۵۹ دورۀ آموزشی برای نمایندگان و کارکنان در سال جاری خبر داد.

در پایان مراسم، از مدرسین دوره‌های آموزشی درون و برون‌سازمانی سال گذشته قدردانی به عمل آمد. 

ارسال نظر