شناسه خبر : 36760

نخستین همایش توان افزایی ساختار شبکه فروش بیمه آسیا برگزار شد

نخستین همایش توان افزایی ساختار شبکه فروش بیمه آسیا برگزار شد

نخستین همایش آموزشی توان افزایی ساختار شبکه فروش بیمه آسیا با حضور بیش از۵۰۰ نماینده منطقه یک(استان های تهران، البرز و قم) همزمان با شصت و چهارمین سالگرد تاسیس بیمه آسیا در هتل ارم تهران برگزار شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، در این همایش آموزشی فرامرز خجیر، عضو هیات مدیره در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات و پیگیری های مدیرعامل بیمه آسیا در برگزاری این همایش، بر آموزش مستمر و توان افزایی شبکه قدرتمند بیمه آسیا و به روزرسانی اطلاعات شبکه فروش تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، در این همایش استادان مدعو در زمینه فروش شبکه ای، زبان بدن در فروش و سایر موارد مرتبط با فروش پوشش های مختلف بیمه ای برای نمایندگان سخنرانی کردند.

بنابر این گزارش، این دوره آموزشی با همکاری موسسه ماهان و در راستای ارتقاء سطح دانش و عملکرد شبکه فروش بیمه آسیا در چهار سطح جامع توسعه فردی، جامع مهارت های فروش و مارکتینگ، جامع مهارت‌های فنی بیمه و  جامع مهارت‌های مدیریتی برگزار می گردد.
این گزارش می افزاید: فرآیند اجرایی دوره های آموزشی فوق الذکر در سه قالب آفلاین (تولید و اجرای  50 ساعت محتوای آموزشی کاربردی)، آنلاین(150 ساعت کارگاه آموزشی ) و حضوری(چهار پنل آموزشی ) اجرا می شود.

گفتنی است، این دوره آموزشی در اولین مرحله اجرایی خود برای نمایندگان منطقه یک و سپس منطقه دو (استان های اصفهان، یزد و چهارمحال بختیاری) برگزار می شود و پس از ارزیابی کیفیت این دوره ها، نمایندگان سایر مناطق و استان ها نیز از این دوره های آموزشی بهره مند می شوند.    

 

ارسال نظر