شناسه خبر : 24058

برگزاری ملاقات چهره به چهره مردم با مسئولان بیمه مرکزی

برگزاری ملاقات چهره به چهره مردم با مسئولان بیمه مرکزی

معاون نظارت بیمه مرکزی در ملاقات حضوری پس از شنیدن درخواست های مراجعین، دستورات لازم را برای رسیدگی به موارد و مشکلات مطرح شده صادر کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، این برنامه در راستای اجرایی شدن سیاست دولت محترم و تاکیدات رئیس کل بیمه مرکزی مبنی بر برقراری ارتباط مستقیم مسئولان با مردم اجرا شد.

مطابق با این گزارش در راستای اجرای طرح ملاقات چهره به چهره مردم با مسئولان نهادها، صبح امروز مفید امینی معاون نظارت و برخی از مدیران بیمه مرکزی پاسخگوی تقاضاهای ارایه شده بودند.

در این برنامه معاون نظارت بیمه مرکزی از نزدیک با  15 نفر از مراجعین گفت و گو کرده و پس از استماع صحبت های ایشان به دغدغه ها و مشکلات آنها پاسخ داده و یا دستورات لازم را به واحدهای مربوطه و شرکت های بیمه مختلف برای رفع مشکلات صادر کرد.

بر اساس این گزارش، معاون نظارت بیمه مرکزی در این نشست صمیمانه پای صحبت شهروندان نشست و همزمان برای برطرف شدن مشکلات ایشان، در حضور ملاقات کننده با برخی از مسولان ومدیران عامل شرکت های بیمه بصورت تلفنی صحبت کرد .

گفتنی است مهم ترین موضوعات گفت و گو هموطنان و فعالان صنعت بیمه با معاون نظارت بیمه مرکزی در خصوص درخواست مجوز فعالیت،  برقراری امنیت شغلی برای نمایندگان و کارکنان دفاتر نمایندگی، کمک به حل مشکل ماده38 قانون تامین اجتماعی، اصلاح مالیات، مشکلات آزادسازی تعرفه های بیمه،  نحوه فعالیت فعالیت استارت آپ ها، درخواست افزایش کارمزد و ثبات درآمد و مواردی چون پیگیری دریافت خسارت بود.

شایان ذکر است برنامه بعدی از طریق اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای