شناسه خبر : 21918

جان باختن ۵۲۰نفر در تصادفات جاده ای در ایام نوروز

جان باختن ۵۲۰نفر در تصادفات جاده ای در ایام نوروز

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: تعداد جان باختگان در تصادفات نوروزی از ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا به این لحظه (۸ فروردین ۱۴۰۱) به ۵۲۰ نفر رسید.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، سردار تیمور حسینی، گفت: تعداد جان باختگان در تصادفات نوروزی از ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا به این لحظه (۸ فروردین ۱۴۰۱) به ۵۲۰ نفر رسید.

وی افزود: همچنان محور چالوس پرحجم است و شاهد ترافیک سنگین در هر دو محور رفت و برگشت هستیم و طبق رصد دوربین‌ها شاهد افزایش ترافیک در این محور هستیم.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا محورهای شمالی امروز یکطرفه می‌شوند، یا خیر گفت: به دلیل اینکه ترافیک در هر دو مسیر رفت و برگشت جاده‌های شمالی سنگین است احتمالاً نشود امروز محورها را برای خالی شدن بار ترافیکی یکطرفه کرد.

سردار حسینی بیان کرد: بیشترین گره ترافیکی در محورهای سیاه بیشه، گچسر و پل زنگوله است.

وی افزود: بیش از ۵۰۰ هزار خودرویی که از تاریخ ۲۵ اسفند به شمال کشور سفر کرده اند هنوز در شمال کشور حضور دارند و به شهرهای خود برنگشته اند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در پاسخ به سوالی دیگری مبنی بر اینکه بیشتر در جان باختگان در خودروهای شخصی بودند یا در اتوبوس‌ها، گفت: اغلب جان باختگان مسافران خودروهای شخصی هستند و این نشان دهنده عدم داشتن مهارت لازم برای رانندگی در جاده از سوی این رانندگان است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای