شناسه خبر : 9660

اختصاصی چابک‌آنلاین

بررسی‌ها نشان می‌دهند که گران‌ترین نرخ‌های بیمه‌ای در جهان عمدتا به اتومبیل‌های لوکس و یا اسپرت تعلق دارند

به گزارش چابک‌آنلاین، به عبارتی، درحالی که اکثر اتومبیل های موجود در لیست مورد بررسی چابک‌آنلاین،دارای پلاک اروپایی هستند، اما گرانترین نرخ بیمه اتومبیل به یک نیسان تعلق گرفت.

امسال Nissan GT-R از مکان هشتم به صدر جدول صعود کرد و با نرخ بیمه میانگین سالانه 3941  دلار این جایگاه را به خود اختصاص داد.

این اتومبیل سریع ترین اتومبیل این لیست نیز به شمار می رود.

GT-R تنها وسیله نقلیه موجود در این لیست برای رانندگانی که به سرعت بالا علاقه دارند نیست بلکه 14 اتومبیل از میان این 20 اتومبیل جزو سریع ترین ها در جهان هستند و سرعت بسیاری از آن ها به بالای  200 مایل در ساعت می رسد.

یکی از دلایلی که موجب گران بودن قیمت بیمه این اتومبیل ها می شود محدوده سرعت آن ها است.

پس ازخودروی نیسان، خودروسازان آلمانی با اتومبیل های مرسدس، بی ام و و پورشه 10 مقام برتر را به دست آوردند.

مرسدس بنز با اختصاص دادن هفت جایگاه در لیست مورد بررسی چابک‌آنلاین برای مدل های گوناگون خود، پادشاه گران قیمت ترین بیمه ها را به خود اختصاص داده است.

سال گذشته این اتومبیل توانست پنج جایگاه را به نام خود بزند.

اتومبیل هایی که قیمت های بسیار بالایی دارند مثل مرسدس که تا 232 هزار دلار نیز به فروش رسیده اند، حق بیمه های بالایی را نیز در بر می گیرند.

علاوه بر این اتومبیل های لوکس، هزینه تعمیرات بالایی هم دارند چرا که به جای پلاستیک از با کیفیت ترین مواد ساخته شده اند، پس مالکان آنها باید هزینه های بیشتری هم پرداخت کنند

بعضی وقت ها قیمت قطعات لوکس این اتومبیل ها از کل قیمت یک اتومبیل گران تر می شود.

تسلا نیز برای دومین سال پیاپی توانست در این لیست بدرخشد. 

مدل S آن می تواند 155 مایل در ساعت حرکت کند و باتری بزرگ و گران قیمت و همینطور فناوری استفاده شده در اتاق آن باعث بالا رفتن هزینه تعمیرات می شود.

photo_۲۰۱۹-۱۲-۲۳_۱۱-۳۲-۴۰

 

رژین میدانی

ارسال نظر

خدمات بیمه ای