شناسه خبر : 9148

مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: از جمعیت یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفری استان، ۶۰ درصد تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

به گزارش چابک‌آنلاین به نقل از فارس، شاهدخت فتحی‌بیرانوند پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی لرستان، در تشریح فعالیت‌های سازمان بیمه سلامت در استان به بیمه‌شدگان، اظهار کرد: از جمعیت یک میلیون و 800 هزار نفر جمعیت استان، 60 درصد آن‌ها تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان خرم‌آباد با بیش از 226 هزار نفر، بیشترین بیمه‌شده را در سازمان بیمه سلامت دارد، ضمن اینکه 95 درصد موسسات تشخیصی درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت استان هستند.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان با بیان اینکه این سازمان از طریق پنج صندوق به بیمه‌شدگان خدمات ارائه می‌دهد، افزود: صندوق‌های بیمه‌ای کارکنان دولت، روستائیان و عشایر، بیمه ایرانیان، همگانی و سایر اقشار به بیمه‌شدگان سازمان سلامت ارائه خدمت دارند.

فتحی‌بیرانوند بیان داشت: امسال شاهد الحاق پوشش پایه مددجویان کمیته‌امداد لرستان به سازمان بیمه سلامت از طریق صندوق بیمه سایر اقشار بودیم.

وی، ارائه خدمات مربوط به بیمه‌گری را از جمله فعالیت‌های میزخدمت بیمه سلامت استان برشمرد و گفت: تدابیر لازم سازوکارهای موردنیاز در راستای ارائه خدمات به بیمه‌شدگان اندیشیده شده است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای