شناسه خبر : 14703

اختصاصی چابک آنلاین؛

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی، اظهارکرد: کارگزاری‌های برخط بیمه‌ای ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان را تسهیل کرده و علاوه بر آن منتظر ارائه پیشنهادات نوین بیمه‌ای از طرف این کارگزاری‌ها هستیم.

چابک آنلاین، زهرا نامداری،"رحیم مصدق" در مراسم اعطای پروانه فعالیت استارت آپ‌های بیمه‌ای که امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی  وفناوری رئیس جمهور برگزار شد، گفت: سال گذشته از تمام شرکت‌هایی که به صورت استارت آپی در صنعت بیمه فعالیت داشتند دعوت شد تا آیین نامه و مصوبات برای آنها تشریح شود و در عین حال  آمادگی بیمه مرکزی برای اهدای مجوز به آنها اعلام شد.

وی، بیان کرد: حدود 100 تقاضا برای اخذ پروانه کارگزاری برخط به بیمه مرکزی ارسال شده که در این میان 20 تقاضا به دلیل آنکه واجد شرایط نبودند از دستور کار خارج شدند.

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی، اظهار کرد: از 80 تقاضای باقی مانده حدود 22 مورد مستندات مورد نیاز مرکز فاوای بیمه مرکزی را ارسال کردند که 14 مورد از آنها تایید بیمه مرکزی را دریافت کرده اند و 8 مورد از تقاضاها هم درحال رفع نواقص پرونده هستند.

مصدق، بیان کرد: از 14 مورد تقاضایی که تایید مرکز فاوای بیمه مرکزی را کسب کرده اند 7 شخص متقاضی پروانه کارگزاری برخط در این جلسه حضور دارند و پروانه خود را دریافت خواهند کرد.

وی، با شروع به کار کارگزاری های برخط بیمه ای ابرازامیدواری  کرد که در کنار تسهیل در ارائه خدمات بیمه ای به مشتریان شاهد ارائه پیشنهادات نوین بیمه ای از طرف کارگزاری ها باشیم.

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی، گفت: انتظارمی رود کارگزاری های برخط بیمه ای طرح های جدید بیمه ای ارائه دهند و بیمه مرکزی هم طرح ها را بنام آنها ثبت کرده و امتیازاتی برای آنها درنظر می گیرد.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای