شناسه خبر : 13797

اختصاصی چابک آنلاین؛

مدیرشعبه شرکت بیمه تجارت‌نو دراستان زنجان، با اشاره به رشد ۷۳۱ درصدی فروش این شعبه درنیمه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، گفت: در بازه زمانی مورد اشاره، شعبه زنجان ۱۷۰ درصد بودجه تکلیفی سال خود را محقق کرد.

چابک آنلاین، بهاره تاجرباشی،"ساناز لشگری‌نیا"، درگفت و گو با چابک آنلاین، گفت: استان زنجان با جمعیت یک میلیون نفری که پانصد هزار نفر از این جمعیت در مرکز شهر مستقر هستند جزء کلان شهرهای صنعتی محسوب نمی شود. 

وی،با اشاره به تعداد کم شهرک های صنعتی دراین استان، افزود: براساس آمار بیمه مرکزی، ضریب نفوذ بیمه در استان زنجان 2  درصد بوده که نشان دهنده ضعف این استان در حوزه بیمه ای است.

مدیرشعبه شرکت بیمه تجارت‌نو در استان زنجان، تصریح کردکه فروش بیمه نامه های مهندسی و مسئولیت برای شرکت های صنعتی به دلیل کم بودن آنها امکانپذیر نیست و از طرفی دفاتر مرکزی کارخانه‌ها چون در استان تهران مستقر است  بیمه نامه های مورد نیاز این شرکت ها در همان جا صادر می شود.

وی،حوادث رانندگی را یکی از بزرگترین چالش های موجود در این استان برشمرده و ادامه داد: به لحاظ قطب اقتصادی و کشاورزی استان زنجان در شهرستان طارم و نامناسب بودن راههای مواصلاتی به این استان کوهستانی، رتبه اول فوتی ها در کشور مربوط به استان زنجان است.

مدیرشرکت بیمه تجارت نو در استان زنجان، بیشترین اقبال مردم این استان را به سمت  بیمه نامه‌های شخص ثالث اجباری عنوان کرده و افزود: به دلیل جمعیت کم استان و اشتغال افراد به فعالیت‌های کشاورزی و دامداری در این استان، خرده فروشی بیشتر میسر است.

لشگری‌نیا خاطرنشان کردکه، تمایل مردم در زنجان بعد از بیمه نامه‌های اجباری، برروی بیمه نامه های تکمیل درمان بوده و البته ، بیشتر تمایل به خرید بیمه نامه های عمر دارای طرح درمان انفرادی است.

وی، با اشاره به رشد 731 درصدی فروش شعبه زنجان شرکت بیمه تجارت نو در بازه زمانی  شش ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، گفت: این شعبه در شش ماه نخست سالجاری، 170 درصد بودجه تکلیفی سال خودرا محقق کرده است.

مدیر شعبه بیمه تجارت نو،یکی از دلایل جهش موفق شعبه زنجان را درسرمایه های انسانی زبده و کارآمد دانسته و افزود: اطلاعات فنی و بیمه ای کارشناسان این شعبه موجب رشد و هم افزایی شده است.

لشگری‌نیا با بیان اینکه شعبه بیمه تجارت نو در زنجان، رشد مطلوب و مناسبی در سبد پرتفوی، نسبت به سال 98 داشته، اظهارکرد: بیشترین آمار مربوط به رشته های درمان، مسئولیت، مهندسی و عمر و سرمایه گذاری است.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای