آرمان

0212856 https://www.armanins.com/ info@armanins.com تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی جنوبی، پلاک 4

شماره ثبت ۴۱۹۸۰۱

تاریخ ثبت 1390-10-06

تعداد کارکنان(نفر) 500

سرمایه ثبتی (ریال) 600,000,000,000

درباره آرمان

شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) به موجب قانون تاسیس بیمه گری و با مجوز شماره ۴۱۹۸۰۱ بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۰۷ در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری، به ثبت رسید و پروانه فعالیت بیمه گری در انواع رشته های بیمه ای را تحت شماره ۴۳۵۴۱/۹۰ مورخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد.
سرمایه اولیه شرکت در زمان تأسیس ۶۰۰ میلیارد ریال بود که با مشارکت شرکت ها و بنگاه های مالی، اقتصادی و خدماتی در اداره ثبت شرکت ها در تهران به ثبت رسید. هیأت مدیره شرکت به منظور حضور قدرتمند در بازار بیمه و سرمایه کشور، افزایش سرمایه شرکت را تا مبلغ ۲۶۴۰ میلیارد ریال در تاریخ ۱۳۹۱/۰۳/۰۹ تصویب کرد و به دنبال آن مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۰۲ تشکیل شد و با توجه به اخذ مجوز افزایش سرمایه از بیمه مرکزی ج.ا.ا و سازمان بورس اوراق بهادار، سهامداران با افزایش سرمایه شرکت موافقت کردند و در۱۳۹۳/۰۵/۲۰ اولین مرحله افزایش سرمایه انجام پذیرفت و سرمایه شرکت به مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت و در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.

 

خدمات و محصولات

- مهندسی

- اشخاص

- خودرو

- مسئولیت

- آتش سوزی

- عمر و سرمایه گذاری آرمان زندگی

- باربری

- انرژی

- خاص

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین ؛

  مجید قلی پور، مدیرعامل شرکت بیمه آرمان: درکشور آمریکا 70 درصد سرمایه گذاری ها در زمینه تحول دیجیتال شکست خورده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین ؛

  سود خالص هر سهم شرکت بیمه آرمان در پایان آذر ماه سالجاری به رقم ۲۶ ریال رسید.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  علی سامنی،مدیر بیمه های مهندسی،آتش سوزی و خاص شرکت بیمه آرمان: کنسرسیوم موفقی که صنعت بیمه داشت، در حوزه انرژی بود و چند سالی است که، با نرخ‌های بسیار خوبی این بیمه نامه ها صادر می شود.

 • مدیر منابع و تعالی سرمایه انسانی بیمه آرمان منصوب شد.

 • هیئت مدیره جدید بیمه آرمان از اعضای سابق هیئت مدیره تقدیر و تشکر کردند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مجید قلی پور، مدیرعامل شرکت بیمه آرمان: شرط موفقیت و زنده ماندن شرکت های بیمه ای منوط به تغییر رویکرد بیمه نامه ها از محصول محوری به مشتری محوری است، در حالیکه در این زمینه شرکت های بیمه ای ضعیف هستند.

 • اختصاصی چابک آنلاین ؛

  مدیرعامل شرکت بیمه آرمان از جزییات قرارداد شرکت متبوع خود با شرکت توانیر رونمایی کرد.

 • آیین تودیع و معارفه سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه آرمان برگزار شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  شرکت بیمه آرمان درنامه ای به معاون مدیرکل نظارت فنی بر بیمه های غیر زندگی بیمه مرکزی توضیح داد که با بررسی تصویرنامه های صادره مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد گمرک به استحضار می رساند که به دلیل مشکلات زیرساختی، صدور بیمه نامه های ترانزیت کالا با تاخیر صورت پذیرفته که به محض مرتفع شدن مشکلات، ابتدا بیمه نامه های کارگزاری مورد نظر صادر و تصاویر بیمه نامه های مربوط برای آن معاونت ارسال شده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  شرکت بیمه آرمان، اعلام کرده که در مناقصه قرارداد بیمه حوادث ناشی از مشترکین برق خانگی و تجاری(سایر مصارف) صنعت برق در سال 1402 برنده شده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مجید قلی پور، مدیر عامل شرکت بیمه آرمان: شرکت بیمه آرمان سال 1399 را با پرتفوی 320 میلیارد تومانی به پایان رساند و این عدد در سال 1400 به 640 میلیارد تومان و در سال 1401 به حدود 1200 میلیارد تومان رسید.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مجید قلی پور، مدیر عامل شرکت بیمه آرمان‌‌: شرکت بیمه آرمان نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشته و از پرتفوی 300 به 1200 میلیارد تومان رسیده، هرچند که در پرداخت خسارت هنوز ضعف دارد.

 • با تاًییدیه بیمه مرکزی ج.ا.ا توانگری مالی شرکت بیمه آرمان برای چهارمین سال متوالی با نسبت ۱۳۹ درصد در سطح یک قرار گرفت.

 • “جان نباشد جز خبر در آزمون” ” هر که را افزون خبر جانش فزون‏”

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مجید قلی پور، مدیرعامل شرکت بیمه آرمان: کتمان اطلاعات در برخی از شرکت های صنعت بیمه وجود دارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مجید قلی پور، مدیرعامل شرکت بیمه آرمان: ادغام شرکت های بیمه ای کارآسانی نیست زیرا عمده این شرکت ها بورسی هستند و اموال و دارایی هایی دارندکه یکسری از این دارایی ها، دارای مشکلاتی هستند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون فنی بیمه های اشخاص شرکت بیمه آرمان، اظهار کرد: شرکت های بیمه ای با یکدیگر متحد نیستند و حق بیمه های پایینی را به بیمه گذاران اعلام می کنند و وقتی ضریب خسارت آنها بالا می رود ، بیمه مرکزی را تحت فشار قرار می دهند که نظارت خود را افزایش دهد در صورتیکه باید مراقب اعمال خودشان باشند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ‌در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس تهران شاهد افت چشمگیر شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ‌در میانه هفته معاملات بورس تهران شاهد افت چشمگیر شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: تعدادی از استان ها در معرض خطر فرونشست و نشست زمین قرار دارند و شرکت های بیمه ای، در فروش بیمه نامه، مناطق با ریسک بالای فرونشست را بیمه نمی کنند و یا با ارزیابی ریسک با نرخ بالاتری بیمه می کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، اظهار کرد: تخفیف کرونا که از سوی بیمه مرکزی اعلام شده، براساس میزان سود صورت های مالی شرکت های بیمه ای تعیین شده و حاکی از آن است که ضریب خسارت در دو سال پاندمی کرونا کاهش یافته است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  زیان انباشته شرکت بیمه آرمان دردوره مالی منتهی به آذرماه سالجاری به 49 میلیارد و 880 میلیون تومان رسید.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون فنی اشخاص شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: درحال حاضر شرکت های بیمه ای به نسخه الکترونیک دسترسی ندارند ولی اگر تمامی مواردی که در معرفی این سیستم یکپارچه گفته شده عملیاتی شود یک تحول بزرگ در بیمه درمان تکمیلی رخ می دهد و هم خسارت درمان را کنترل می کند و هم ضریب خسارت را کاهش می دهد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: در قانون بیمه شخص ثالث، هیچ سقف سنی برای بیمه کردن  وسایل نقلیه مشخص نشده و شرکت های بیمه ای مکلف هستند که تمامی وسایل نقلیه موتوری زمینی که توسط پلیس راهور پلاک شده اند را تحت پوشش بیمه نامه شخص ثالث قرار دهند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون فنی اشخاص شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: اجرایی شدن طرح ارجاع (پزشک خانواده) مزایای زیادی برای صنعت بیمه دارد و بسیاری از هزینه های رشته بیمه درمان با اجرایی شدن این طرح، کاهش می یابد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  زیان خالص هرسهم شرکت بیمه آرمان در پایان شهریورماه سالجاری به رقم ۳۸ ریال رسید .

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  یک عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: تاوقتی که نظارت در صنعت بیمه بر پایه دانش و محاسبه به صورت سختگیرانه و ممتد نباشد و تخصص گرایی و ارزیابی تخصصی براساس واقعیت ها شکل نگیرد، اتفاقی مهم و تازه ای درصنعت بیمه نخواهد افتاد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه شرکت بیمه آرمان از مبلغ 250 میلیارد تومان به مبلغ 300 میلیارد تومان موافقت کرد.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  معاون فنی اموال شرکت بیمه آرمان،اظهارکرد:شرکت های بیمه ای وابستگی زیادی به پرتفوی سهامداران اصلی خود دارند و هزینه های جاری شرکت بیمه، سود و منافع از سمت سهامدار عمده تامین می شود که تقریبا 70 درصد پرتفوی شرکت های بیمه کشور همین وضعیت را دارند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودروی شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: تمامی سازمان های مرتبط با موضوع بیمه نامه وسایل نقلیه باید به تکالیفی که درقانون برای آنها مشخص شده پایبند باشند که یکی از این تکالیف شناسایی خودروهای فاقد بیمه نامه است که با وجود اینکه به تمامی سازمان ها تکلیف شده اما همچنان اتفاقی نیفتاده و قابل شناسایی نیست.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل فلاحی مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: حق بیمه شخص ثالث را باید از دو بعد سنجید، بیمه گر و بیمه گذار و بیمه گذار هم به دو بخش تقسیم می شود، افراد کم ریسک و افراد پرریسک. از دید افرادکم ریسک حق بیمه دریافتی شخص ثالث، زیاد بوده و از دید افراد پرریسک با توجه به تعداد تصادفات زیادی که دارند این حق بیمه عادلانه است. با توجه به تعداد بیمه نامه های صادره در قبال تعداد و میزان تصادفات ،تمام حق بیمه خورده می شود. سالانه حدود 21 میلیون فقره بیمه نامه شخص ثالث صادر می شود اما تعداد خسارت های پرداختی حدود 1 میلیون است اگر تعداد تصادفات 2 برابر شود نسبت خسارتی که درحال حاضر 108 درصد است بازهم بیشتر خواهد شد. از نظر صنعت بیمه رقم حق بیمه شخص ثالث مناسب نیست.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مجمع عمومی عادی شرکت بیمه آرمان برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 روز پنج شنبه 30 تیر ماه سالجاری برگزار شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل فلاحی، مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان: قانون بیمه شخص ثالث بر پایه وسیله نقلیه است و در حال حاضر ۲۵ ماده شناسایی شده که مانع از اجرای راننده محور شدن خواهند شد. در اجرای راننده محور شدن، صنعت بیمه مجبور است یک روش بومی که بر اساس یک چارچوب محدود است را اجرایی کند. این طرح اگر براساس جنسیت، سن و گواهینامه جلو برود بستر آن فراهم است ولی اگر بخواهد براساس اینکه شخص چه تخلفات رانندگی دارد نیاز به آماده سازی یکسری اطلاعات بیشتر است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، افت قیمت را یکی از موضوعاتی برشمرد که می توان در بیمه نامه‌های شخص ثالث به آن پرداخت وگفت: وقتی اتفاقی رخ می‌دهد اصل، اصل غرامت است یعنی شرکت بیمه باید تمامی زیان ها را پرداخت کند و افت قیمت هم به نوعی جز زیان وارده به زیان دیده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سود خالص هر سهم شرکت بیمه آرمان در پایان اسفند ۱۴۰۰ به رقم ۱۲۷ ریال رسید.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیربیمه های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: تمامی ساختمان های مسکونی، تجاری و هر کارخانه ای می تواند با یک درخواست پوشش فرونشست، رانش و ریزش را در بیمه نامه آتش سوزی بگیرد و نرخ حق بیمه هم با توجه به منطقه ای که خاک آن سست تر باشد یا زراعی باشد و اطراف یا داخل شهرباشد متفاوت است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  افزایش سرمایه شرکت بیمه آرمان به دلیل نواقص موجود در مدارک و مستندات مربوط به افزایش سرمایه این شرکت از سوی اداره نظارت برانتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه ای، از دستور کار این اداره خارج شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: آماردقیقی ازمیزان خسارت های تقلبی درخصوص بیمه بدنه اتومبیل در سال 1400 وجود ندارد چون شرکت ها آماری از آن ندارند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "اسماعیل فلاحی" مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان : در اروپا شرکت های تازه تاسیس بنا به نیاز مشتری محصول طراحی می کنند اما این امکان در کشور ما هنوز ایجاد نشده است. در کشورهای اروپایی فضا برای بیمه گذاران گسترده است و بیمه گذار می تواند در رشته شخص ثالث برای خسارت های مالی هم کلوز بخرد اما درکشور ما این امکان فقط برای خسارت های جانی وجود دارد. بیمه نامه ها در اروپا بیشتر به سمت بیمه نامه های جامع می رود و ثالث، حوادث و بدنه به صورت تلفیقی به فروش می رود اما در ایران به صورت جداگانه فروخته می شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  میثم ذوالفقارزاده کرمانی، مدیر بیمه‌‌های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: 12 درصد از ساختمان های کشور بیمه نامه آتش سوزی دارند و 7 درصد هم بیمه نامه زلزله دارند که آمار بسیار پایینی است. یکسری قوانین همانند ماده 14 قانون تملیک آپارتمان ها آمده که مدیر ساختمان را موظف می کند که ساختمان را بیمه آتش سوزی کند و این ضمانت اجرایی را هم گذاشته که در صورت بروز حادثه و نداشتن بیمه نامه، مقصر مدیر ساختمان است. در زلزله کرمانشاه حدود 2500 میلیارد تومان خسارت وارد شد که فقط 10 درصد ساختمان ها بیمه داشتندکهاین ضریب نفوذبیمه بسیار پایین است. قدم های خوبی در سالیان اخیر برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در زمینه بیمه نامه آتش سوزی برداشته شده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  یک عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان،اظهار کرد: اگر یک نهادی تمرکز داده را بر عهده بگیرد تا دیتا به صورت یکپارچه دریکجا متمرکز شود و نهادهای مختلف ازطریق وب سرویس، بتوانند با همدیگر تعامل داشته باشند می‌ توان داده‌ها را به اشتراک گذاشت.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "اسماعیل فلاحی" مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: در بیمه نامه شخص ثالث بیمه نامه های کوتاه مدت طبق آیین نامه ماده 18 بین 5 روز تا 15 روز است اما ظرفیت بیمه نامه های روز شمار یا ساعتی در قانون بیمه شخص ثالث وجود ندارد. در بیمه نامه بدنه اتومبیل ظرفیت و زیرساخت بیمه نامه کوتاه مدت وجود دارد. بستر صدور بیمه نامه کوتاه مدت در رشته شخص ثالث و بدنه اتومبیل فراهم است اما در بیمه نامه شخص ثالث امکان فروش روزانه یعنی تا یک روز یا ساعت مشخص وجود ندارد ولی در بیمه بدنه می توان مسافتی هم فروخت.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه آرمان، با اشاره به جای خالی بانک بیمه در ایران، گفت: بسیاری از بیمه‌ها در دنیا با تاسیس بانک از داده‌های آنها استفاده می‌کنند اما درایران کمتر از این امر داده استفاده می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سرپرست مدیریت بیمه‌های درمان، عمر و حادثه شرکت بیمه آرمان، اظهار کرد: دردنیا بیمه نامه‌ای به نام بیمه اعضای بدن وجود دارد واین بیمه نامه زیر مجموعه بیمه حوادث بوده که سال ها است که دردنیا رایج است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "اسماعیل فلاحی" مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: در زمینه بیمه بدنه اتومبیل تغییر و تحولاتی وجود داشته ولی بیمه بدنه سهم چندانی در پرتفوی صنعت بیمه ندارد و سهم آن حدود 8 درصد است. سهم بیمه نامه شخص ثالث از سبد بیمه ای حدود 34 درصد بوده وبسیاری از شرکت های دانش بنیان محصولاتی نو در زمینه بیمه شخص ثالث ارائه می دهند ولی با سد قانون روبرو می شوند. در عمل در این چند ساله، هیچ اقدام نو آورانه ای در زمینه بیمه نامه شخص ثالث صورت نگرفته است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل فلاحی مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: صنعت بیمه از حق بیمه شخص ثالث ناراضی است چون تعداد بیمه نامه‌هایی که صادرمی‌شود درقبال تعداد تصادفاتی که به وجود می‌آید تمام حق بیمه‌ها را می خورد.سالانه حدود 21 میلیون فقره بیمه نامه صادر می‌شود اما تعداد خسارت‌هایی که پرداخت می‌شود حدود یک میلیون است و اگر تعداد تصادفات دو برابر شود قطعا نسبت خسارت که درحال حاضر 108 درصد است بیشتر خواهد شد. بنابراین از نظر صنعت بیمه، این حق بیمه مناسب نیست.مشروح گفتگو چابک آنلاین با مدیر اتومبیل شرکت بیمه آرمان بزودی منتشر می شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سرپرست مدیریت بیمه‌های درمان، بیمه‌های عمر و حادثه شرکت بیمه آرمان، با بیان اینکه پرتفوی درمان حجم زیادی از پرتفوی کل صنعت بیمه را تشکیل می‌دهد، گفت: شرکت‌های بیمه‌ای در سندیکا راحت‌تر می‌توانند به توافق برسند ومنافع همدیگر را درنظر گرفته واز نرخ شکنی‌ دست بردارند.

 • اختصاصی چابک آنلاین

  میثم ذوالفقارزاده کرمانی، مدیر بیمه‌های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: از 43 حادثه طبیعی که درجهان شناسایی شده، 33 مورد آن در ایران اتفاق می‌افتد و ایران جزء 10 کشور بلاخیز جهان است. از بین این خطرات سیل، زلزله و خشکسالی خسارات جانی و مالی قابل توجه وویژه‌ای را وارد می‌کند. درکشورهایی که میزان خسارت سیل همانند کشور ما بالاتر از سایر موارد است، دولت‌ها سیاست گذاری‌های مختلفی انجام می‌دهند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه‌های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: پهبادها در مواردی که حریق در محوطه‌ای وسیع رخ داده و آتش سوزی باعث شده آوار بر روی دستگاه‌ها ریخته شود می‌تواند برای ارزیابی خسارت شرکتهای بیمه ای کمک کننده باشد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "میثم ذوالفقارزاده کرمانی"، مدیر بیمه‌‌های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: سال 99 دولت نیاز به بیمه کردن اموال را احساس و به تمامی دستگاه‌های اجرایی اعلام کرد تا اموال خود را به نرخ کارشناسی بیمه کنند زیرا دولت می‌داند حتی مواردی که بیمه شده با قیمت‌های کارشناسی نیست و به قیمت دفتری است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  میثم ذوالفقارزاده کرمانی، مدیر بیمه‌‌های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: بسیاری از اموال دولتی فاقد بیمه نامه هستند و یا اینکه به قیمت واقعی بیمه نیستند،بنابراین باید به اجبار بیمه شوند که در این راستا دولت درسال 99 این نیاز را احساس کرده است. مشروح گفتگو با مدیر بیمه‌های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان بزودی منتشر می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  یک عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان با بیان اینکه طراحی بسته بیمه ای نیازمند دانش آماری و بیمه ای و آشنایی کامل با فعالیت بیمه گذار است، افزود: در حال حاضر زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری ، فرآیند تولید داده استاندارد و مشاورینی که آشنایی کامل با فعالیت بیمه گذار داشته باشند، وجود ندارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  یک عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان، با بیان اینکه صنعت بیمه باید دیدگاه بیمه گذار خود را عوض کرده و به سمت محصولات جدید سوق دهد، افزود: شرکت ها می توانند در سال مانع زدایی با طراحی محصولات مخصوص بخش‌های اقتصادی به یکسری از مشاغل کمک کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رییس هیات مدیره شرکت بیمه آرمان، با بیان اینکه تفاوت بیمه الکترونیک با دیجیتال درآنالیز کردن دیتا و هوش مصنوعی است، گفت: گام قبلی بیمه دیجیتال ، بیمه الکترونیک است که صنعت بیمه هنوز به این بخش هم ورود نکرده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "حمیدرضا امیر حسنخانی" عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت بیمه آرمان در گفت و گو با چابک آنلاین: تخصص در بیمه محدود بوده و مراکز دانشگاهی اندکی این مدرک را ارائه می‌دهند./شرکت‌های بیمه‌ای اشخاصی را که مدارک تحصیلی آنها مرتبط با آیین نامه 90 است استخدام می کنند و با برگزاری دوره های تخصصی سعی می‌کنند که پرسنل خود را به حدی برسانند که بتوانند از آنها در سازمان خود استفاده کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سرپرست مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه آرمان، اظهارکردکه باتوجه به شیوع پاندمی کرونا و محدودیت‌های بین شهری ممکن است استفاده از اتوبوس‌ و اتوکار درایام تعطیلات افزایش پیدا کند و نیاز است که نظارت برنحوه تردد اتوبوس‌های بین شهری افزایش پیدا کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  یک عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان، با بیان اینکه شرکت‌های تازه وارد در شرایطی وارد بازار بیمه شده‌اند که سود و زیان ناشی از فعالیت بیمه‌گری، حاشیه سود قابل قبولی در بازار ندارد، اظهارکرد: شرکت‌هایی تازه تاسیس بیشتر برنامه وبازدهی خودرا روی عملیات سرمایه گذاری متمرکز کرده‌اند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "حمیدرضا امیر حسنخانی" عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت بیمه آرمان در گفت و گو با چابک آنلاین: تازمانیکه بیمه مرکزی این نظر را داشته باشد که تاسیس شرکت‌های جدید باعث رقابت و بهبود خدمات می‌شوند من هم کاملا موافق تاسیس شرکت‌های جدید هستم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  یک عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان، با بیان اینکه شرکت های تازه وارد در شرایطی وارد بازار بیمه شده اند که سود و زیان ناشی از فعالیت بیمه گری، حاشیه سود قابل قبولی در بازار ندارد، اظهارکرد: شرکت‌هایی تازه تاسیس بیشتر برنامه وبازدهی خودرا روی عملیات سرمایه گذاری متمرکز کرده اند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "حمیدرضاامیرحسنخانی" سرپرست شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک آنلاین: شرکت‌ها هرچقدر بیشتر باشند رقابت بیشتر خواهد بود و آن ارائه خدمات است که شرکت‌ها رامتمایز می‌کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس شعبه شرکت بیمه آرمان در شهرستان یاسوج، با بیان اینکه،درحال حاضر و باتوجه به وقوع زلزله اخیری که در استان رخ داده تمایل مردم به سمت بیمه نامه‌های آتش سوزی بیشتر است، گفت: در یکی دوسال اخیر استقبال مردم یاسوج از بیمه نامه‌های عمرو زندگی خیلی خوب بوده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل سابق شرکت بیمه آرمان یکی ازعوامل مهم شفافیت شرکت‌های بیمه‌ای در صورت های مالی را ذخائراین شرکت‌ها دانست وافزود: بیمه مرکزی در چند سال اخیر به جد تاکید بسیار زیادی روی ذخیره فنی و ریاضی شرکت‌های بیمه‌ای دارد و سختگیرانه اینکار را انجام می‌دهد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون اجرایی وعضوهیات مدیره شرکت بیمه آرمان، بیان کرد: صنعت بیمه به نسبت کشورهای پیشرفته در بخش هوشمند سازی اندکی عقب است اما با روندی که پیش می‌رود و حمایت بیمه مرکزی از استارت آپ‌ها و مکانیزه کردن سیستم بیمه، در آینده‌ای نزدیک شاهد فرآیند صدور بیمه نامه تا پرداخت خسارت به صورت مکانیزه خواهیم بود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  حمیدرضا امیرحسنخانی"، معاون اجرایی شرکت بیمه آرمان در گفت و گو چابک آنلاین: در شرکت‌های بیمه‌ای یکسری خدمات تعریف شده و 90 درصد شرکت‌ها مایل به استفاده از همان خدمات بوده و دنبال خدمات جدید نیستند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر ریسک واکچوئری شرکت بیمه آرمان،با بیان اینکه مدیریت ریسک همیشه در شرکت‌های بیمه‌ای بوده اما باید سیستمی شود، گفت: باید مدیریت ریسک از حالت جزیره‌ای خارج شده و تمامی ارکان شرکت در آن سهم داشته باشند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سرپرست شعبه شرکت بیمه آرمان دراستان گلستان،اظهارکرد:صنعت بیمه برای سرمایه گذاری دراین استان تلاش خاصی نکرده و این استان شاید از نظر صنعتی ضعیف باشد اما در بخش هایی مانند کشاورزی، دامداری و پرورش اسب، بازار بسیار بکری دارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس شعبه شرکت بیمه آرمان در استان بوشهر، با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه دراین استان به نسبت سایر استان ها پایین است، گفت: استان بوشهر پایتخت انرژی ایران است و در شهر عسلویه فازهای متعدد نفت و گاز و پتروشیمی وجود دارد اما هیچکدام از این قرارداد‌های بیمه‌ای دراستان منعقد نمی‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "حمیدرضا امیر حسنخانی" عضو هیات مدیره و معاون اجرایی شرکت بیمه آرمان در گفت و گو با چابک آنلاین: با شیوع ویروس کرونا شرکت‌های بیمه‌ای یکسری از کارها را به صورت غیر حضوری انجام دادند و بیمه مرکزی هم قدم‌های خوبی در این راستا برداشته است که در سال 1400 شاهد یکسری محصولات و خدمات جدید خواهیم بود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "حمیدرضا امیر حسنخانی" عضو هیات مدیره و معاون اجرایی شرکت بیمه آرمان در گفت و گو با چابک آنلاین: باتوجه به اینکه در صنعت بیمه هنوز خدمات الکترونیک به صورت عمومی در دسترس نیست شرکت‌ها در حال ایجاد شعبه هستند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "حمیدرضا امیر حسنخانی" عضو هیات مدیره و معاون اجرایی شرکت بیمه آرمان در گفت و گو با چابک آنلاین، گفت: درخصوص هوشمند سازی و صدورمکانیزه بیمه نامه تا فرآیند پرداخت خسارت ، تاکنون کارهای خوبی انجام شده و شرکت‌های بیمه‌ای زیر ساخت‌های خوبی را ایجاد کرده اند ولی نسبت به کشورهای پیشرفته کمی عقب هستیم و صنعت بیمه دراینجا جای کار دارد. مشروح گفتگوی تفصیلی با معاون اجرایی شرکت بیمه آرمان بزودی منتشر می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه آرمان ،اذعان داشت که با استفاده ازسیستم دیجیتال جابجایی‌ها اتفاق نمی‌افتد، هزینه‌ها کمتر، اطمینان بیشتر، پرتفوی‌ها ثابت و همه چیز قابل برنامه‌ریزی می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون اجرایی شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد که در حال حاضر 40 دستگاه "کش اکسپتور" در مرزهای مختلف کشور قرار دارد و اتباع خارجی می‌توانند بیمه‌نامه خود را از آن تهیه کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه‌های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان اظهارکرد: درحال حاضر اموال سازمان‌های دولتی و وابسته به دولت به ارزش دفتری و با مبالغ غیر واقعی بیمه شده اند اما در ابلاغ جدید همه سازمان‌ها مکلف هستند که اموال را به قیمت واقعی بیمه کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرریسک واکچوئری شرکت بیمه آرمان، یکی از دلایل کندی حرکت شرکت‌های بیمه‌ای برای طراحی محصولات مبتنی بر نیاز جامعه را سودآوری شرکت‌های بیمه‌ای از ناحیه بازارسرمایه برشمرد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرفناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: به دلیل عدم یکپارچگی کدینگ شرکت‌های بیمه‌ای ابتدا باید یک یکپارچه سازی انجام شود وسپس بیمه مرکزی می‌تواند برای تمامی رشته‌ها کدیکتا را اجباری کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه آرمان با بیان اینکه بخش مدیریت ریسک در شرکت‌های بیمه‌ای نباید فقط براساس محاسبه ریسک بیمه‌گری باشد، افزود: باید نسبت به پارامترهای اثرگذار ریسک‌های پیرامونی یا ریسک‌های اقتصادی،اجتماعی و سیاسی که برعملیات بیمه‌گری اثرگذار است دقت نظر و محاسبه وجود داشته باشد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سرپرست مدیریت امور شعب و توسعه شبکه فروش شرکت بیمه آرمان، با اشاره به نیاز به همگرایی و هم اندیشی از سوی نمایندگان، افزود: روحیه همکاری یا کار تیمی هنوز در صنعت بیمه به آن شکل خاص خود درنیامده ونمایندگان بیشتر با هم رقابت می کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون مالی و سرمایه گذاری شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: بابررسی صورت‌های مالی شرکت‌های بیمه‌ای متوجه می‌شوید که بخش عمده سود شرکت‌های بیمه‌ای از محل سرمایه گذاری در بازار بورس و اوراق بهاداراست.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر ریسک و اکچوئری شرکت بیمه آرمان بیان کرد: یکی از مشکلات آیین نامه 94 این است که به بخش ظرفیت پذیرش ریسک و توانگری مالی در آیین نامه 69متصل نیست که باعث می‌شود آیین نامه 94 در یک مسیر و آیین نامه توانگری مالی در مسیری دیگر حرکت کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛ تغییر قانون شخص‌ثالث فروش بیمه‌نامه بدنه را افزایش داد

  مدیر اتومبیل شرکت بیمه آرمان بیان کرد: عدم شناخت از بیمه‌نامه بدنه اتومبیل و عدم الزام این بیمه‌نامه باعث شده که مالکان بخشی از خودروها این بیمه نامه را تهیه نکنند .

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سرپرست بیمه‌های آتش‌سوزی شرکت بیمه آرمان بیان کرد: احتمال آسیب دیدن مناطق با ریسک بالا با کوچکترین زلزله بسیار بالاست، بنابرابن شناخت بافت شهری در برآورد ریسک کمک بسیاری به شرکت‌های بیمه‌ای می‌کند که این اطلاعات باید از شهرداری‌ها گرفته شود تا بتوان ارزیابی ریسک و مدیریت ریسک درستی داشت.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه آرمان بیان کرد: در شرایط فعلی ضرورت افزایش سرمایه شرکت‌های بیمه‌ای صد درصد بوده و برای شرکت‌هایی که درحوزه بیمه‌نامه‌های مهندسی، انرژی ، کشتی و هواپیما کار می‌کنند این افزایش سرمایه ضروری‌تر است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  کامبیز پیکارجو، مدیرعامل شرکت بیمه آرمان درگفتگو با چابک آنلاین:نمایندگان شبکه فروش صنعت بیمه درمتقاعد کردن مشتریان وارد نبوده و وقت هم نمی گذارند و عجول هستند.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  کامبیز پیکارجو، مدیرعامل شرکت بیمه آرمان در گفتگو با چابک‌آنلاین: مدیران عامل بیمه‌ای که توافق‌نامه سندیکایی را امضاء نمی‌کنند حق دارند که شرایط را رعایت نکنند.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  کامبیز پیکارجو، مدیرعامل شرکت بیمه آرمان، با حضور در تحریریه چابک‌آنلاین، گفت که درآمد ناشی از سرمایه‌گذاری همیشه ناجی صنعت بیمه بوده و این موضوع در سال گذشته پررنگ‌تر از سال‌های پیش بوده اما نحوه برخورد شرکت‌های بیمه‌ای با سود ناشی از درآمد سرمایه‌گذاری مهم است، شرکت‌های بیمه‌ای نباید همه سود سال ۹۸ خود را تقسیم کنند تا بتوانند سونامی مشکلات سال ۹۹و سال‌های بعدی را به راحتی پشت سر بگذارند. مشروح گفتگوی تفصیلی چابک آنلاین با مدیرعامل شرکت بیمه آرمان بزودی منتشر می‌شود.

 • رییس شعبه شرکت بیمه آرمان در استان اصفهان دغدغه اصلی شرکت‌های بیمه‌ای در این استان را، نرخ‌شکنی و تخریب رقبا توسط نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای عنوان کرد که منجر به دیدگاه اشتباه در میان مردم این استان نسبت به صنعت بیمه می‌شود.‌

 • سرپرست شعبه شرکت بیمه آرمان در شهر زاهدان عدم شناخت کافی بخشی از مردم این استان از صنعت بیمه را بزرگترین معضل این استان دانست.

 • به منظور تسهیل در خرید آنلاین و غیرحضوری انواع بیمه‌نامه سامانه فروش اینترنتی بیمه‌نامه‌های این شرکت به آدرس www.armanins24.com ، در دسترس عموم قرار گرفته است.

 • گزارش‌ها نشان می‌دهد که زیان انباشته شرکت بیمه آرمان در پایان آذر ماه سال ۹۸ با رسیدن به عدد 990434 میلیون ریال 122 درصد نسبت به دوره مشابه سال قبل افزایش یافته است.

 • رئیس شعبه شرکت بیمه آرمان دراستان آذربایجان غربی بیان کرد: فرهنگ بیمه‌ای دراستان آذربایجان غربی بالا بوده و ضریب نفوذ بیمه در این استان 2.5 درصد است .

 • مدیر فروش و بازاریابی شرکت بیمه آرمان اعتمادسازی را بزرگترین نیاز صنعت بیمه در فروش موفق بیمه‌نامه مطرح کرده که برای ایجاد این اعتماد، شرکت‌های بیمه‌ای نیاز به برندسازی دارند.

 • مدیرعامل شرکت بیمه آرمان اعلام کرد: اجرای آئین‌نامه‌ی حاکمیت شرکتی برای شرکت‌های بیمه‌ای خوب است اما آئین‌نامه موجود ایراداتی دارد که باید برطرف شود.

 • گزارش‌ها حاکی از این بوده که حمید رضا امیرحسنخانی به جای علیرضا بیانیان به ترکیب هیات مدیره شرکت بیمه آرمان اضافه شد.

 • رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه مدعی شد که تعدادی از اعضای صنف متبوع وی پس از پیگیری‌های مداوم ازشرکت بیمه آرمان درخصوص دریافت خسارت بیمه تکمیل درمان، به نتیجه‌ای نرسیده‌اند و بخشی از خسارت‌های آنها از شرکت بیمه آرمان هنوز وصول نشده است.

نمایندگی های حقوقی