شناسه خبر : 40421

برنامه‌ای که باتری گوشی را خالی می‌کند

برنامه‌ای که باتری گوشی را خالی می‌کند

گوشی شما حاوی برنامه‌های زیادی است که شما از آن‌ها استفاده می‌کنید، اما یک برنامه وجود دارد که می‌تواند باتری گوشی شما را خالی کند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک کارشناس فناوری می‌گوید که اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پر مصرف‌ترین اپلیکیشن‌ها برای کاربران خصوصا آیفون است و بهتر است برخی افراد به خاطر سلامت باتری گوشی خود آن را به طور کامل حذف کنند.

وی اضافه کرد که برنامه‌های مرتبط با شبکه‌های اجتماعی در پس زمینه دستگاه شما اجرا می‌شوند و یکی از بزرگترین عوامل تخلیه شارژ باتری گوشی شما هستند.

او گفت: بنابراین پیشنهاد می‌کنم اینستاگرام یا فیس بوک را به عنوان راه حلی برای افرادی که از دوام کم باتری رنج می‌برند، حذف کنند. به خصوص اگر این برنامه‌ها اغلب استفاده نمی‌شوند. با این حال، می‌توانید تنظیمات خود را نیز تغییر دهید تا برنامه‌ها در پس زمینه به روز نشوند.

این کارشناس فناوری گفت: برنامه‌ها تنها چیزی نیستند که بابت آن‌ها باید در مورد باتری نگران باشید، بلکه برای داشتن بهترین باتری، همچنین باید فقط از شارژر همراه گوشی خود استفاده کنید و در صورت نیاز ضروری، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که حالت هواپیما را روشن کنید. علاوه بر این‌ اگر برای مدت طولانی از آن استفاده نمی‌کنید، گوشی‌را خاموش کنید تا از این طریق در مصرف باتری صرفه جویی کنید. 

 

ارسال نظر