شناسه خبر : 32099

افزایش ۵۷ درصدی عوارض پسماند در سال ۹۹ و ۱۴۰۰

افزایش ۵۷ درصدی عوارض پسماند در سال ۹۹ و ۱۴۰۰

خوشنود گفت: بهای خدمات مدیریت پسماند به این صورت است که هرکس در هر سالی پسماند شرکت خود را پرداخت نکند، در سال بعد باید با نرخ روز پرداخت کند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی خوشنود مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران در نشست خبری که صبح امروز با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار کرد: تلاش ما این بود که امسال به بهترین نحو ممکن قبوض شهرداری را به دست مردم برسانیم و اطلاع رسانی مناسبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: طبیعتا در وصول درامد‌های پایدار و‌اگاهی مردم اصحاب رسانه نقش دارند، قبوض ما طی سنوات گذشته با شکل خاصی چاپ و توزیع می‌شد و اطلاعات مالک و بدهی گذشته و جاری هک شده بود.

مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران بیان کرد: چنانچه شهروندان عوارض نوسازی را پرداخت کنند، تمامی جرایم آنان از سال ۱۳۴۸ تاکنون بخشوده می‌شود همچنین ۱۰ درصد هم جایزه خوش حسابی گذاشتیم.

خشنود تاکید کرد: قانون بهای خدمات مدیریت پسماند به این صورت است که هرکس در هر سالی پسماند شرکت خود را پرداخت نکند، در سال بعد باید با نرخ روز پرداخت کند، در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ افزایش ۵۷ درصدی در بهای پسماند داشتیم، در سال ۱۴۰۱ حدود ۳۰ درصد افزایش داشتیم.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری با اشاره به توزیع قبوض شهرداری بیان کرد: در گذشته این قبوض توسط نیرو‌های پست توزیع می‌شد، اما به دلیل آنچه شهروندان در این رابطه گلایه‌هایی داشتند قرار بر این شد تا قبوض توسط همکاران خودمان در نواحی توزیع شود.

 

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای