شناسه خبر : 30917

کاهش ۱.۳ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

کاهش ۱.۳ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام‌کرد: آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۵۱۶ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۳ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا ، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعبه‌های راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه‌روز گذشته، سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۴ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعت‌های سه تا چهار انجام شده است که هم‌وطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

محدودیت‌های ترافیکی

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ امروز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود. همچنین تردد همه انواع تریلرها در این محور همچنان ممنوع است.

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و برعکس همچنان ممنوع است.

برپایه این گزارش، محور لاسم - ارجمند و وازک - بلده واقع در استان مازندران و محور ریگان- ایرانشهر واقع در استان کرمان تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای