شناسه خبر : 30270

کاهش دما در شمال شرق بین ۱۰ تا ۱۵ درجه خواهد بود

کاهش دما در شمال شرق بین ۱۰ تا ۱۵ درجه خواهد بود

از سه شنبه تا جمعه در بیشتر مناطق کشور کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، طبق پیش بینی سازمان هواشناسی امروز بارش در جنوب شرق کاهش یافته و در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان غربی آذربایجان شرقی، اردبیل، کرمانشاه، کردستان همدان، لرستان و به صورت پراکنده در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران خراسان شمالی و شمال استان‌های سمنان خراسان رضوی و خراسان جنوبی بارش پیش بینی می شود بارش در مناطق کوهستانی و سردسیر به صورت برف خواهد بود.

همچنین امروز دوشنبه در نوار شمالی و برخی مناطق غرب کشور بارش ادامه خواهد داشت با ورود سامانه بارشی به جنوب غرب کشور در استان‌های خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد نیمه شمالی و غرب فارس جنوب و غرب اصفهان، غرب یزد بارش باران و برف رخ می‌دهد در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف انتظار می‌رود.

سه شنبه بارش در شمال غرب کاهش می‌یابد و در استان‌های اردبیل گیلان مازندران، گلستان و ارتفاعات رشته کوه البرز ادامه خواهد داشت. همچنین در جنوب غرب مناطقی از غرب مرکز شرق شمال شرق هرمزگان، کرمان و شمال سیستان و بلوچستان بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می‌شود.

گفتنی است در فارس، بوشهر و کرمان بارش از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

چهارشنبه در برخی مناطق یزد، اصفهان، کرمان، خراسان جنوبی شمال سیستان و بلوچستان و ارتفاعات البرز در استان‌های تهران سمنان شمال آذربایجان شرقی اردبیل، گیلان غرب مازندران و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

از سه شنبه تا جمعه در بیشتر مناطق کشور کاهش محسوس دما پیش بینی می شود. کاهش دما در شمال شرق بین ۱۰ تا ۱۵ درجه و در شمال غرب و شرق کشور بین ۷ تا ۱۰ درجه خواهد بود.

یکشنبه تا پنج شنبه دریای خزر از بعد از ظهر یکشنبه تا سه شنبه شرق خلیج فارس و از سه شنبه تا پنج شنبه خلیج فارس مواج و متلاطم است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای