شناسه خبر : 28313

«گودزیلا» بار دیگر به سینماها می‌آید

«گودزیلا» بار دیگر به سینماها می‌آید

پادشاه هیولاها بار دیگر غرش خواهد کرد و استودیو فیلمسازی «توهو» اعلام کرد که فیلم سینمایی جدیدی از مجموعه فیلم‌های «گودزیلا» را تولید می‌کند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، استودیوی فیلم‌سازی ژاپنی «توهو» همزمان با شصت و هشتمین سالروز ساخت فیلم سینمایی «گودزیلا»، از تولید فیلم سینمایی جدیدی از مجموعه فیلم‌های این هیولا خبر داد.

این فیلم سینمایی که سال آینده منتشر خواهد شد، نخستین فیلم ژاپنی ساخت «توهو» از زمان انتشار فیلم سینمایی موفق «بازخیز گودزیلا» در سال ۲۰۱۶ محسوب می‌شود. هنوز عنوانی برای این پروژه سینمایی که قرار است با موضوع گودزیلا ساخته شود، انتخاب نشده است و جزئیات چندانی از آن مشخص نیست. با این حال کارگردانی این فیلم را «تاکاشی یامازاکی» برعهده خواهد داشت.

نخستین فیلم «گودزیلا» محصول کشور ژاپن بود و در سال ۱۹۵۴ میلادی به کارگردانی «ایشیرو هوندا» و توسط استودیوی «توهو» روی پرده سینما رفت. تاکنون ۳۲ مورد از مجموعه فیلم‌های «گودزیلا» توسط کمپانی «توهو» عرضه شده، یک مورد توسط «تری‌استار پیکچرز» و چهار مورد توسط «لجندری پیکچرز» تولید شده است.

مجموعه فیلم‌های «گودزیلا» در دوران طولانی‌ انتشارشان با فراز و فرودهایی همراه بوده‌اند. جدیدترین فیلم از این مجموعه که با عنوان «گودزیلا در برابر کونگ» ساخته شد، در اوایل سال ۲۰۲۱ با موفقیت مواجه شد و با فروش جهانی ۴۷۰ میلیون دلاری سینماها را در پس از همه‌گیری کرونا احیا کرد.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای