شناسه خبر : 51673

شناسایی ۱۳ هزار مسکن مهر خالی در پرند

شناسایی ۱۳ هزار مسکن مهر خالی در پرند

مدیر عامل شرکت پرند گفت: ۱۳هزار واحد مسکن مهر در شهر پرند به شناسایی و به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال شد که در نهایت ۸ هزار واحد قطعی خالی است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، آرش صیادی، مدیر عامل شهر جدید پرند با بیان اینکه شناسایی خانه های خالی به ویژه واحدهای مسکن مهر در شهر جدید پرند  در دستور کار قرار گرفته است گفت: شناسایی  واحدهای مسکن مهر و خانه های خالی در شهرهای جدید به عنوان یکی از اولویت های اصلی در شهرهای جدید به شمار می رود و این موضوع در دستور کار ما قرار گرفته است.

وی افزود: در مرحله اول تعداد واحدهای مسکونی که در پرند مورد شناسایی قرار گرفته است ۱۳ هزار خانه خالی بود که آمار آن به وزارت راه و شهرسازی ارائه شد.

وی با بیان اینکه  این ۱۳ هزار واحد به وزارت راه و شهرسازی اعلام و آمار ها  در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار گرفته شد افزود: پس از پیگیری های انجام شده مشخص شد که  برخی از این واحدهای مسکونی، شرایط مالیات بر خانه های خالی از سکنه را ندارند.

صیادی بیان کرد:  پس از بررسی های نهایی و شناسایی دقیق این خانه برخی از ساکنان یا واحد ها یا اجاره داده شد یا در اختیار  خود مالکان قرار گرفته شد.

وی افزود: پس از تاییده های نهایی  تعداد این خانه های خالی کاهش یافت و در نهایت این عدد به ۸ هزار واحد مسکونی رسید.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: طبق بررسی های نهایی بیشتر واحدهای خالی از سکنه در پرند واحدهای مسکن مهر هستند.

ارسال نظر