شناسه خبر : 49118

واحد‌های مسکن مهر بدون امکانات تحویل داده نمی‌شود

واحد‌های مسکن مهر بدون امکانات تحویل داده نمی‌شود

رضایی گفت: تمامی واحد‌های مسکن مهر با دستور وزیر راه وشهرسازی با امکانات کامل تحویل داده می‌شود و هیچ واحدی بدون تجهیزات به بهره‌برداری نمی‌رسد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، رضایی معاون شرکت عمران شهر‌های جدید گفت: وقتی آمار و اطلاعات را بررسی می کنیم  تا دهک ۶ جامعه  توان خرید خانه را ندارند و در برخی از موارد شاهد آن هستیم که دهک‌هایی که حتی توان اجاره و یا پرداخت هزینه‌های واحد‌های مسکونی را ندارند.

به گفته وی در برخی از موارد شاهد آن هستیم که متقاضیان واحد‌های مسکن مهر با مشکلاتی روبرو هستند که حتی توان پرداخت شارژ واحد‌های مسکن مهر را ندارند و در  پرداخت هزینه‌های آسانسور با مشکل مواجه شده اند.

او اظهار کرد: اتفاقاتی که در ۱۰ سال گذشته رخ داده و باعث شده است که واحد‌های مسکن مهری که با ۵ تا ۶ میلیون تومان ساخته شده بودند با انباشت هزینه‌ها  مواجه شوند و دولت مجبور به پرداخت هزینه برای این واحد‌های مسکن مهر شده  تا این واحد‌ها به بهره برداری برسد.

وی توضیح داد: مشکلاتی که برای مسکن مهر ایجاد شده بود  از جمله مشکلات کیفی سازی، مقاوم سازی و ایجاد زیرساخت ها باعث شد که وزیر راه وشهرسازی به تکمیل این واحد‌ها ورود کند و دستور دهد که تمامی واحد‌های مسکن مهر با امکانات کامل به متقاضیان تحویل داده شود.

 

ارسال نظر