شناسه خبر : 47977

ثبت بیش از ۴۴میلیون تردد در استان تهران!

 ثبت بیش از ۴۴میلیون تردد در استان تهران!

استاندار تهران با بیان اینکه مجموعاً ۴۴میلیون و ۴۵۵هزار و ۳۷۰ تردد توسط دستگاه‌های ترددشمار استان به ثبت رسیده است، از کاهشی بودن آمار تصادفات جرحی و فوتی این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم، علیرضا فخاری در تشریح آمار ترددها، اقدامات ترافیکی، آمار تصادفات جرحی و فوتی و مجموعه اقدامات دستگاه‌های خدمت‌رسان استان تهران اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار دریافتی از میزان ترددها در محورهای مواصلاتی استان تهران از آغاز طرح خدمت‌رسانی نوروزی ۱۴۰۳ تا پایان روز نهم فروردین ماه مجموعاً ۴۴ میلیون و ۴۵۵ هزار و ۳۷۰ تردد توسط دستگاه‌های ترددشمار استان به ثبت رسیده است.

استاندار تهران با تأکید بر ضرورت افزایش ایمنی در محورهای مواصلاتی برون‌شهری و معابر درون‌شهری و خدمت‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی گفت: با هدف هم‌افزایی و تعامل بیشتر در جهت اهداف معین در حوزه خدمت‌رسانی به مردم و مسافران از ابتدای طرح نوروزی ۱۴۰۳ جلسات متعددی تحت عنوان رسیدگی به وضعیت تصادفات رانندگی استان و جلسه ستاد ارتقای خدمات سفر و آمار تلفات و مجروحین ناشی از تصادفات رانندگی برگزار شده است.

فخاری تعداد فوتی‌های ناشی از تصادفات برون‌شهری و درون‌شهری استان تهران را از ابتدای طرح تا کنون را مجموعاً ۳۲ نفر اعلام کرد و افزود: به‌تفکیک در حوزه تصادفات برون‌شهری ۹ تن و در تصادفات درون‌شهری ۲۳ نفر جان باخته‌اند که این تعداد در بخش برون‌شهری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۰ درصد و در بخش درون‌شهری ۴۵ درصد کاهش داشته است.

استاندار تهران بیان کرد: از ابتدای طرح نوروزی ۱۴۰۳ تاکنون در حوزه مصدومان ناشی از تصادفات رانندگی برون‌شهری ۹۳ نفر مصدوم شده‌اند که در این بخش نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۳۶درصدی به ثبت رسیده است.

فخاری در ادامه از کاهش ۴درصدی مصدومان تصادفات رانندگی درون‌شهری و کاهش ۵۸درصدی تصادفات برون‌شهری نیز خبر داد و گفت: از ابتدای طرح تاکنون ۸۷۳ نفر در تصادفات درون‌شهری و ۵۸ نفر در حوزه تصادفات برون‌شهری مصدوم شده‌اند.

ارسال نظر