شناسه خبر : 35302

پرسپولیس را ترک کنی فوتبالت تمام می‌شود»!

پرسپولیس را ترک کنی فوتبالت تمام می‌شود»!

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد جدایی بیرانوند از این تیم تصمیمی اشتباه است و فوتبالش تمام می‌شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم ، بهروز سلطانی  درباره فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس و صحبت‌هایی که درباره حضور او در استقلال مطرح می‌شود، اظهار داشت: بیرانوند نباید این اشتباه را در حق خودش می‌کرد، او با توانایی‌هایی که دارد می‌توانست تا سال‌ها نامش را در تاریخ باشگاه نگه دارد و امیدوارم که هرچه زودتر پی به اشتباهش ببرد. بیرانوند یک لحظه با خودش خلوت و فکر کند استقلالی‌ها با حسین حسینی که دو فصل قبل با کاپیتانی او قهرمان شدند، چه کردند و این دروازه‌بان مجبور شده است از استقلال خداحافظی کند. هواداران سرخابی خیلی متعصب هستند، من بعید می‌دانم که آبی‌ها با بیرانوند رفتاری بهتر از حسینی داشته باشند.

بیشتر بخوانید

پادرمیانی امیری و 2 عضو هیئت مدیره پرسپولیس برای منصرف‌کردن بیرانوند

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در دهه 60 افزود: بیرانوند الآن در بهترین فرم خود قرار دارد و کوچکترین اشتباه ممکن است او را از تیم ملی دور کند. نیازمند، پورحمیدی و... دروازه‌بان‌های جوانی هستند که هر لحظه منتظر کوچکترین لغزش او هستند تا شماره یک تیم ملی را تصاحب کنند. بیرانوند به استقلال برود آرامش خود را از دست می‌دهد در صورتی که در پرسپولیس در نقطه اوج قرار داشت. من در دهه 60 تصمیمی اشتباه گرفتم و به قطر رفتم، چون دروازه‌بان‌های ایرانی کار خیلی سختی در خارج از کشور دارند و باید در بهترین سطح قرار داشته باشند، متأسفانه کوچکترین اشتباه بازیکن را به نیمکت می‌چسباند، من به بیرانوند توصیه می‌کنم که تا آخر فوتبالش در پرسپولیس بماند.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود وکیل بیرانوند این بازیکن را تشویق به فسخ قرارداد کرده است، گفت: کار مدیر برنامه و وکیل همین است که به مسائل مالی فکر کند، اما من فنی به این موضوع نگاه می‌کنم، بیرانوند به استقلال و هر تیم دیگری برود فوتبالش تمام می‌شود. بیرانوند دفعه قبل که از پرسپولیس رفت، هواداران خیلی روی تصمیم او حساس نبودند و زمانی هم که دوباره سرخپوش شد، همه استقبال کردند و او هم بهترین عملکرد را برای پرسپولیس داشت، اما این سری جدایی او بیشتر از پرسپولیس به‌ضرر بیرانوند تمام می‌شود و به‌نفعش نیست.

 سلطانی در پایان در مورد ناراحتی علیرضا بیرانوند از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بیرانوند نباید آینده خودش را به‌خاطر برخی حرف‌ها خراب کند، پرسپولیس فقط درویش نیست، هواداران، هم‌بازی‌ها و مربیان او هم هستند و نباید یک حرف را ملاک قرار دهد. بیرانوند باید به هواداران پرسپولیس احترام بگزارد، وگرنه باید منتظر تبعات آن در آینده باشد.

ارسال نظر