شناسه خبر : 31870

توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد با قیمت عمده ۴۰ هزار تومان

توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد با قیمت عمده ۴۰ هزار تومان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از توزیع چهار هزار و ۵۰۰ تن گوشت قرمز منجمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار و اصناف خبر داد و گفت: ۱۰ هزار تن مرغ منجمد نیز تامین شده که با آغاز توزیع این محصول پروتئینی از روز گذشته تاکنون حدود ۱۰۰ تن عرضه شده‌ است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایلنا، جبرئیل برادری افزود: با توجه به روزهای پایانی سال و جهت رفاه حال شهروندان به منظور تنظیم بازار محصولات پروتئینی، علاوه بر توزیع گوشت قرمز منجمد، توزیع مرغ منجمد نیز با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۴۰ هزار تومان برای مباشرین و ۴۵ هزار تومان برای مصرف کننده آغاز شده است.

وی ادامه داد: این کالاهای مصرفی در میادین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، واحدهای صنفی بدون محدودیت در حال عرضه است و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز این روند ادامه خواهد داشت.

برادری تاکید کرد: روزانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن گوشت قرمز منجمد در تهران به فروش می‌رسد که علاوه بر آن گوشت گرم نیز در حال عرضه است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران خاطرنشان کرد: رصد و نظارت مستمر بازرسان سازمان بر بازار در جریان است و در جلسه امروز تنظیم بازار که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار برگزار شد، بازرسی مشترک بازار شب عید با تیمی متشکل از جهاد کشاورزی استان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت از امروز شنبه ۶ اسفند ماه به طور جدی و گسترده آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: ۱۵۰ تن گوشت گرم گوسفند و ۱۶۲ تن گوشت گرم گوساله از محل واردات نیز تاکنون عرضه شده‌ است.

 

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای