شناسه خبر : 30118

ساخت ۱۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید به‌زودی آغاز می‌شود

ساخت ۱۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید به‌زودی آغاز می‌شود

معاون فنی- مهندسی شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در هفته‌های آتی خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا، حبیب‌اله چاغروندی در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن و میزان واحدهای آغاز شده در شهرهای جدید، اظهار کرد: به استناد آمار سهم شرکت عمران در راستای نهضت ملی مسکن ۷۰۰ هزار واحد است که ۲۰۰ هزار واحد آن طی دو مرحله در سال جاری آغاز شد.

وی اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته عملیات ساخت ۱۰۰ هزار واحد دیگر نیز تا قبل از پایان سال و در هفته‌های آتی آغاز شود.

معاون شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید متقاضی‌محور است، گفت: در مجموع ثبت‌نام شدگان طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید که واجد شرایط اولیه بودند ۳۳۰ هزار نفر است که تاکنون برای ۲۰۰ هزار متقاضی واجد شرایط عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در دو مرحله شروع شده است.

چاغروندی تصریح کرد: اولین مرحله اجرای آن در تابستان و دومین مرحله طرح نهضت ملی مسکن در پاییز آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: میانگین پیشرفت فیزیکی واحدهای آغاز شده طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید حدود ۱۵ درصد است.

معاون شرکت عمران شهرهای جدید اجرای موفق و به‌موقع طرح نهضت ملی مسکن را وابسته به مشارکت مردم و واریز وجوه اولیه توسط متقاضیان عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۳۳۰ هزار واحد علاوه بر اینکه واجد شرایط هستند و برای ۲۰۰ هزار واحد زمین تامین و کار اجرایی واحدهای مسکونی آغاز شده که حدود ۹۵ هزار نفر واریز وجه کردند که امیدواریم در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید مشارکت مردم تقویت شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای