شناسه خبر : 37470

سومین همایش بزرگ آموزشی نمایندگان منطقه یک بیمه آسیا در تهران برگزار شد

سومین همایش بزرگ آموزشی نمایندگان منطقه یک بیمه آسیا در تهران برگزار شد

سومین همایش آموزشی بزرگ بیمه آسیا با حضور مدیرعامل و هیات همراه در سالن اجتماعات بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران و با حضور بیش از ۴۰۰ نماینده این شرکت برگزار شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، سومین همایش بزرگ آموزشی شبکه فروش بیمه آسیا در منطقه یک (استان‌های تهران، البرز و قم) با حضور مسعود بادین نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، فرامرز خجیر عضو هیات مدیره، معاون فنی بیمه های اموال، معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی و جمعی از مدیران و کارشناسان این شرکت و همچنین جمع کثیری از نمایندگان شبکه فروش منطقه بیمه آسیا در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد. 

بنابر این گزارش، در این همایش آموزشی، مدیرعامل بیمه آسیا با تاکید بر موضوع آموزش و بروزرسانی اطلاعات و دانش شبکه فروش، این امر را در بهبود فعالیت شرکت های بیمه بسیار تاثیر گذار توصیف کرد. 

در این همایش آموزشی، دکتر سیاری مدیرعامل موسسه آموزشی ماهان و دکتر سیفی مدیرعامل حرفه پلاس نیز حضور داشتند.

 گفتنی است، تا کنون دو همایش بزرگ آموزشی در تهران و اصفهان با همکاری موسسه آموزشی ماهان برای نمایندگان مناطق یک و دو بیمه آسیا و با هدف ارتقا سطح دانش، افزایش مهارت های ارتباطی و عملکردهای فروش برگزار شده است. 

 

ارسال نظر