شناسه خبر : 26166

مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی منصوب شد

مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی منصوب شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی مهدی قمصریان را برای مدت ۴ سال به عنوان مدیر صندوق تامین خسارت های بدنی منصوب کرد.

خبرگزاری چابک آنلاین به نقل از میزان، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی مهدی قمصریان را برای مدت ۴ سال به عنوان مدیر صندوق تامین خسارت های بدنی منصوب کرد.

در متن حکم سیداحسان خاندوزی خطاب به مهدی قمصریان؛  الکترونیکی شدن فرآیند امور صندوق و کاهش مراجعه حضوری ذینفعان، پیاده سازی سیستم یکپارچه و جامع و ارائه خدمات سهل و سریع به آسیب دیدگان حوادث رانندگی،  مدیریت بهینه منابع مالی، شفافیت در عملکرد اجرایی و برنامه ریزی به منظور تسریع در وصول مطالبات از اولویت برنامه های صندوق به عنوان اولویت مورد تاکید قرار گرفته است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در این حکم همچنین بر استفاده بهینه از منابع تبصره ۵ ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه در جهت ترغیب مردم به خرید بیمه نامه شخص ثالث و جهت گیری مناسب آموزش برای کاهش خسارت در مناطق و استان های پرخطر تاکید کرده است.

لازم به ذکر است قمصریان از ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری سرپرست صندوق تامین خسارت های بدنی بوده است و  با عنایت به مصوبه مورخ ۹ مرداد ۱۴۰۱ مجمع عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی، وزیر امور اقتصادی و دارایی وی را به مدیریت این صندوق منصوب کرد.

قمصریان

ارسال نظر

خدمات بیمه ای