شناسه خبر : 23598

تقدیر از زحمات دکتر عطری در کارگروه بیمه های درمان

تقدیر از زحمات دکتر عطری در کارگروه بیمه های درمان

در کارگروه بیمه‌های درمان سندیکای بیمه‌گران ایران از خدمات دکتر سیدمجتبی عطری، عضو هیئت‌مدیره بیمه دانا در هشت سال حضور به عنوان دبیر در این کارگروه تقدیر به‌عمل آمد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از سندیکای بیمه‌گران ایران، در این جلسه علی کرمی معاون سندیکای بیمه‌گران از طرف دکتر کریمی با اشاره به روحیه تعامل، فعالیت حرفه‌ای و اخلاق‌مداری دکتر عطری، تلاش‌ها و زحمات وی را در هشت سال گذشته کارگروه بیمه‌های درمان جهت ارتقای سطح دانش و ایجاد وحدت رویه در موضوعات مهم در رشته درمان موثر دانست و از اقدامات نامبرده در اجرایی شدن فعالیت‌های این کارگروه قدردانی و به رسم یادبود لوح تقدیری به ایشان اهدا کرد.
در ادامه این جلسه، دکتر عطری عضو هیئت‌مدیره بیمه دانا مرور کوتاهی از فعالیت‌های انجام شده در طی سال‌های دبیری کارگروه درمان عنوان و در مورد گلوبال‌سازی بیماری‌های شایع و اثر حذف ارز ترجیحی بر دارو نکاتی را اعلام کرده و خواستار همکاری هرچه بیشتر شرکت‌های بیمه در اتفاقات اخیر در حوزه درمان شد.
گفتنی است، دکتر رامندی معاون بیمه‌های اشخاص بیمه دی و خانم رادمهر مدیر بیمه‌های درمان بیمه ملت به ترتیب به‌عنوات دبیر اول و دبیر دوم کارگروه بیمه‌های درمان انتخاب شدند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای