امید

0764-4455875-7 http://www.omid-insurance.ir IT@omid-insurance.ir جزيره كيش، بلوار انديشه، شماره NBO8

شماره ثبت 1565

تاریخ ثبت 1381-12-05

تعداد کارکنان(نفر) 59

سرمایه ثبتی (ریال) 200,000,000,000

درباره امید

((بيمه اميد)) شركتي خصوصي و با ماهيت سهامي خاص مي باشد. عمده سهامداران حقوقي شركت در حال حاضر عبارتند از : بيمه آسيا، البرز، دانا به عنوان اولين شركت بيمه در چارچوب مقررات تأسيس و فعاليت مؤسسات بيمه در مناطق آزاد موضوع تصويب نامه شماره 24117/ت522117 مورخ 1379/6/8 هيئت محترم وزيران تحت شماره 1565 و شناسه ملی 10861532066 تأسيس و ثبت گرديده و از همان تاريخ تا كنون با مجوز بيمه مركزي ايران در ارائه كليه رشته هاي بيمه اي به ويژه طرح هاي جديد پيشگام بوده است. شركت بيمه اميد به عنوان يك شركت بيمه اي نام آشنا در کشور با رعايت اخلاق حرفه اي، دارا بودن شبكه فروش و نمايندگي ­هاي فعال در گستره وسيع مورد استقبال بسياري از نهادهاي متعدد اجرائي قرار گرفته است و با اتكاء به توانايي هاي علمي و تجربي كادر مديريت توانسته است نظر عمومي را به سوي خود معطوف دارد. شركت بيمه اميد با توجه به استرات‍‍ژي مشتري گرائي، بازارهاي بالقوه بيمه را شناسايي كرده و با در نظر گرفتن مشتريان، آنها را گروه بندي و بيمه نامه هاي متناسب با نياز آنها را بازاريابي و طراحي نمايد كه بدين منظور با اتخاذ راهبردهاي مدرن مبتني بردانش روز در حال ارائه مناسب ترين سرويس ها و بنا به استانداردهاي خاص صنعت بيمه كشور مي باشد. به لحاظ ارائه خدمات به بيمه گذاران همواره سعي در برقراري شبكه گسترده منسجم و توانمند در كليه نقاط در مناطق آزاد تجاري- صنعتي و ويژه اقتصادي كشور مي­­ باشد. لذا شركت بيمه اميد توانسته است با تاسيس و تجهيز 7 شعبه در مناطق آزاد تجاري- صنعتي و ويژه اقتصادي كشور تأسيس و داراي 122 نماينده فعال مي باشدكه براي رسيدن به وضعيت مطلوب تر تعداد شعب و نمايندگي ها در حال افزايش است.

 

خدمات و محصولات

انجام كليه خدمات بيمه هاي بازرگاني

 

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر امور شعب و نمایندگان شرکت بیمه امید بیان کرد: پرداخت کارمزد بیشتر ازمیزان تعیین شده در آیین‌نامه کارمزد به نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای تخلف محسوب می‌شود.

 • شرکت بیمه امید از نمایندگان برتر خود در رشته‌های عمر و سرمایه‌گذاری تقدیر کرد.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  مدیراداره اتومبیل شرکت بیمه امید بیان کرد که وجود مجتمع‌های قضایی تخصصی بسیار مفید است به شرطی که بستر مناسب فراهم شود و تعاملی درست مابین شرکت‌های بیمه‌ای ودادگاه‌های تخصصی برقرار شود.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  علی اکبر اکرامی، مدیر عامل شرکت بیمه امید در گفتگو با چابک آنلاین: کاهش سود آوری صنعت بیمه ناشی از ذخایر بالای آن بوده که این ذخایر شامل ذخیره خسارت معوق و ذخایر فنی است.

 • بر اساس هماهنگی های به عمل آمده بین مدیریت شعبه اروند، مدیریت اتومبیل واقدام به موقع دفتر حقوقی شرکت بیمه امید افرادی که به صورت تیمی اقداماتی از قبیل صحنه سازی و جابجایی راننده و اخذ خسارت من غیر حق از شرکت بیمه امید را داشتند شناسایی و طبق رای قطعی محاکم قضایی به تحمل مجازات قانونی محکوم گردیدند.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  رئیس شعبه شرکت بیمه امید در منطقه آزاد اروند گفت: در صنعت بیمه آماری از عملکرد مناطق ویژه به ریز کمی و کیفی وجود ندارد و تمامی مناطق آزاد زیر مجموعه یک استان هستند.

 • در راستای مصوبه هیئت مدیره شرکت بیمه امید مبنی بر حمایت از نمایندگان در شرایط خاص اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا معادل یک ماه متوسط کارمزد سال 98 در قالب علی‌الحساب کارمزد به حساب 100 درصد متقاضیان واریز شد.

 • مدیرعامل شرکت بیمه امید بیان کرد: سرمایه شرکت درحال حاضر 45 میلیارد و 100 میلیون تومان است و تا پایان سال 99 به 80 میلیارد تومان خواهد رسید.

 • مدیرعامل شرکت بیمه امید بیان کرد: عمر مفید مدیریت در شرکت‌های بیمه‌ای به شدت کاهش یافته و این برای صنعت بیمه یک آفت است که درصورت تکرار، این صنعت را از بین می‌برد.

 • علی اکبر اکرامی، مدیر عامل شرکت بیمه امید در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: بعد از خصوصی شدن شرکت‌های بیمه‌ای عمر مدیریتی در صنعت بیمه کم شده است/ بیمه مرکزی در احراز صلاحیت هیات مدیره‌ها از آن‌ها بخواهد تا مدیران عامل را به راحتی تغییر ندهند.

 • مدیرعامل شرکت بیمه امید بیان کرد: شیوع ویروس کرونا تاثیر بدی بر روی فروش شرکت‌های بیمه می‌گذارد که شرکت‌های کوچک‌تر بیمه‌ای به خصوص آنهایی که قراردادهای عمده و بزرگتر ندارند تاثیرپذیری بیشتری ازشرایط جاری خواهند داشت زیرا قراردادهای خرد صادر نمی‌شود.

 • رئیس شعبه شرکت بیمه امید در جزیره کیش، اعلام کرد: استقبال افراد در جزیره کیش تنها از بیمه‌نامه‌های اجباری است.

 • گزارش اختصاصی چابک‌آنلاین از جدال نفس‌گیر شرکت‌های بیمه‌ای در مناطق آزاد:

  شرکت‌های بیمه‌ای فعال درمناطق آزاد با وجود سهولت بیشتر در فضای کسب و کار و برخورداری از برخی معافیت‌های ویژه مناطق آزاد کم و بیش در تلاش برای رسیدن به اهداف اصلی تاسیس این شرکت‌ها در مناطق آزاد هستند.

 • یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه وخصوصی‌سازی (کیش اینوکس ۲۰۱۹ ) عصرروز (دوشنبه) 27/08/1398 تا تاریخ 30/08/1398 بامشارکت ۳۰۰ شرکت داخلی وخارجی درجزیره کیش گشایش یافت این نمایشگاه با حضور 285 شرکت اعم از هیئت‌های اقتصادی و دیپلماتیک بیش از 15 کشور جهان و 40 مشارکت کننده بین‌المللی از 25 کشور برگزار شد.

 • اجرای طرح زنگ بیمه جهت ترویج فرهنگ بیمه در مدارس و آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان و اولیا مربیان با بیمه امید در منطقه آزاد ارس توسط هماهنگی واحد روابط عمومی و ریاست شعبه ارس جناب آقای هادی جلیل‌القدر و با حضور ریاست محترم آموزش و پروش روسای بیمه‌های مستقر در منطقه آزاد و همچنین معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد برگزار شد.

نمایندگی های حقوقی
 • ۱
  خالوحسينی رويا منطقه ویژه شیراز، خیابان ساحلی، خیابان راهنمائی و رانندگی، روبروی 16 متری راهنمائی، شرکت بیمه امید 07132249350
 • ۲
  عسگريان رؤيا قشم، درگهان، بازار دریا، پلاک 2853 09026807005
 • ۳
  كنعانی هناء خرمشهر، خیابان نقدی، پاساژ الغدیر، طبقه همکف 06324213382
 • ۴
  پورذكريا احمد کیش، بلوار اندیشه، خیابان کمیل، ساختمان دریس، طبقه سوم، واحد 38 07644455485-6