شناسه خبر : 8398

مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در مناطق شهری و روستایی استان تحت پوشش خدمات بیمه سلامت قرار دارند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، رضا عباسی در دیدار با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن تقدیر از تعامل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیمه سلامت اظهار کرد: رسالت همه ما در حوزه سلامت تلاش در مسیر ارتقای سلامت مردم و رضایتمندی گیرندگان خدمات سلامت است.

وی افزود: ماهانه بیش از 120 هزار پرونده از21 بیمارستان سطح استان در واحدهای اسناد و رسیدگی بیمه سلامت مورد بررسی قرار می گیرد و هزینه های خدمات ارائه شده به حساب مراکز ارائه دهنده خدمت ارسال می گردد.

مدیر کل بیمه سلامت استان خاطر نشان کرد: ماهانه  بیش از 150 میلیارد ریال بابت ارائه خدمات در سطح یک و حدود 300 میلیارد ریال در سطح 2 ارائه خدمات به منظور حمایت از برنامه های سلامت پرداخت می گردد.

 سید مهدی طباطبایی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز در این نشست ضمن تقدیر از خدمات بیمه سلامت خصوصا در این چند سال اخیر اظهار داشت: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی خدمات سلامت قطعا موجب عوض کردن نگاه مردم نسبت به فعالیت ها و اقدامات مهم صورت گرفته و همراهی و مشارکت آنان در برنامه های سلامت خواهد شد.

وی در این نشست خاطر‌نشان کرد: اثر بخش بودن خدمات زمانی محقق خواهد شد که همه مولفه های ارائه خدمات شامل زیرساخت ها، تجهیزات، منابع انسانی ماندگار و از همه مهمتر تامین منابع مالی بموقع و همزمان صورت بگیرد تا شاهد افزایش رضایتمندی که هدف مشترک همه ماست باشیم.

قاسم میری علی آباد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن تبریک هفته بیمه سلامت اظهار داشت: همکاران ما در مراکز بهداشت ودرمان بدون هیچ محدودیتی خدمات سلامت را به مردم ارائه می دهند و قطعا حمایت های سازمانهای بیمه گر موجب ارتقای کیفیت خدمات و رضایتمندی مردم خواهد شد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای