شناسه خبر : 9106

مدیر عامل بانک صادرات ایران:

امروز (٢٧ آذرماه)، هفتمین جلسه ویژه برنامه‌ریزی برای عملیاتی شدن رمز دوم پویای کارت‌های بانک صادرات ایران از ابتدای دی‌ماه، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و مدیران ارشد این بانک برگزار شد.

به گزارش چابک‌آنلاین، در ابتدای این جلسه حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در سخنانی از تکمیل فرآیند فعال‌سازی رمز دوم پویای کارت‌های مشتریان این بانک خبر داد و گفت: خوشبختانه با اطلاع‌رسانی و آموزش‌های لازم، همه همکاران از آمادگی مناسبی برای راهنمایی مشتریان جهت فعال‌سازی رمز دوم پویا برخوردار شده‌اند و امیدواریم فعال‌سازی رمز دوم مشتریان با موفقیت از اول دی‌ماه عملیاتی شود.

وی بر لزوم تشویق مشتریان به فعال‌سازی هرچه سریع‌تر رمز دوم پویای کارت‌های خود در دستگاه‌های خودپرداز و نصب اپلیکیشن رمزساز «ریما» و جلوگیری از انجام این امر به روزهای اول دی‌ماه تأکید کرد. در ادامه؛ مصطفی رحیمی شهواری، معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران گزارشی از آمادگی کامل شعب این بانک در سراسر کشور برای نصب برنامه «ریما» و احراز هویت مشتریان جهت فعال شدن رمز دوم پویا (یکبار مصرف) ارائه کرد.
وی افزود: همه همکاران شعب سطح شبکه بانک صادرات ایران آگاهی‌های لازم را برای فعال‌سازی، پاسخ به سؤالات و رفع ابهامات در خصوص رمز دوم پویا کسب کرده‌اند.
سیدکاظم مرتضوی اسکوئی، معاون طرح و برنامه بانک صادرات ایران نیز در این جلسه، گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته در بخش فناوری اطلاعات بانک برای فعال‌سازی رمز دوم پویا از طریق دستگاه‌های خودپرداز، همبانک، اینترنت‌بانک و همراه‌بانک ارائه کرد.
وی گفت: همه مشتریان می‌توانند برای فعال‌سازی رمز پویا (یکبار مصرف) خود، اپلیکیشن «ریما» را نصب کرده و با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز، اقدام به احراز هویت و فعال‌سازی این اپلیکیشن جهت دریافت رمز دوم پویا کنند.
ارسال نظر

خدمات بیمه ای