شناسه خبر : 7945

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت های معدنی گفت: متقاضیان استان‌ها می‌توانند بدون مراجعه حضوری به دفتر مرکزی صندوق بیمه، به صورت آنلاین خدمات دریافت کنند.

به گزارش چابک آنلاین، فرید دهقانی، با اشاره به آنلاین شدن خدمات صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: صندوق در جهت تسهیل کار معدنکاران و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین خود، تمامی فرآیندهای خدمت رسانی به متقاضیان اولیه شامل پذیرش، فنی، امور قراردادها و صدور بیمه‌نامه را به صورت آنلاین کرده است.

وی با بیان اینکه متقاضیان خراسانی نیز می توانند نسبت به پیگیری امور خود از طریق سایت و به صورت آنلاین اقدام کنند، اظهار داشت: اگر به هر دلیلی این متقاضیان نتوانستند به صورت آنلاین خدمات خود را دریافت کنند،می توانند با مراجعه به نمایندگی دفتر صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی واقع در خراسان رضوی، نسبت به انجام امور خود اقدام کنند و از مراجعه حضوری آنها به تهران جلوگیری شود.

دهقانی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به افزایش سرمایه صندوق بیمه به ۵۰۰میلیارد تومان افزود: این موضوع در هیات عامل ایمیدرو (به عنوان سهامدار کل)،مصوب شده و صندوق در حال سپری کردن مراحل نهایی آن است.

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی افزایش سرمایه صندوق به این میزان را موجب موثرتر شدن نقش صندوق در توسعه معادن کوچک مقیاس و گسترش نهضت فراوری دانست.

وی همچنین با اشاره به پوشش ریسک اکتشاف توسط صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی تصریح کرد: صندوق با حمایت و پوشش ریسک اکتشاف معادن،گامی بلند در جهت تشویق سرمایه گذاری سرمایه گذاران  در این بخش برداشته که هر روز درحال توسعه و گسترش هرچه بیشتر آن است.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای