شناسه خبر : 12263

رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن از کشف ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار قرص و داروهای مسکن کمیاب خبر داد و گفت: ارزش ریالی امول کشف شده توسط کارشناسان مبلغ ۱۵ میلیارد ریال است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایوب صالحی افزود: ماموران کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه مالک مغازه  متروکه ای در حوالی بزرگراه سعیدی مقدار فراوانی دارو و قرص های مسکن کمیاب که بیشتر به بیمارستان ها فروخته می شود و در داروخانه عرضه نمی شود، در داخل مغازه اش جمع آوری کرده و در حال توزیع است، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات کلانتری قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در تحقیقات پلیسی مغازه متروکه و هویت مالک آن شناسایی و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

صالحی عنوان­ کرد: مراقبت های ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه ظهر روز گذشته با دستور قضائی مالک مغازه دستگیر و در بازرسی از داخل مغازه وی ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار قرص و داروهای مسکن کمیاب کشف شد.

رئیس کلانتری امام­زاده حسن با بیان اینکه ارزش ریالی امول کشف شده توسط کارشناسان مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برآورده شده است، گفت: متهم پس از اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای