شناسه خبر : 9852

مدیران ارشد و جمعی از کارکنان بیمه مرکزی امروز (سه شنبه) در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان‌های والای ایشان تجدید میثاق کردند.

به گزارش چابک‌آنلاین به نقل از ایرنا، غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی، سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران به همراه جمعی از مدیران ارشد و کارکنان این صنعت با حضور خود در حرم مطهر امام خمینی (ره) یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند.  
شرکت کنندگان در این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، نثار تاج گل و قرائت بیانیه و  فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.  
رییس کل و کارکنان بیمه مرکزی کشور در ادامه این مراسم ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشتند.
رییس کل بیمه مرکزی کشور در ادامه این برنامه معنوی به خبرنگاران گفت: وظیفه اصلی صنعت بیمه دریافت مبلغ حداقلی از مردم و جبران خسارت در زمان های بحرانی مانند سیل، زلزله و تصادفات است که در  این حوزه شرکت های بیمه ای ایران با تاسی از فرامین امام راحل و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کارنامه درخشانی دارد.
غلامرضا سلیمانی با بیان اینکه مهمترین هدف امام راحل کمک به مردم بود، عنوان کرد: صنعت بیمه کشور در همین راستا به دنبال ارایه خدمات مطلوب و جبران خسارت مردم به ویژه در زمان های بروز بحران است.
وی یادآور شد: صنعت بیمه کشور به دنبال ایجاد آرامش و آسایش مطلوب به تمامی آحاد جامعه است تا بدین وسیله بخشی از انتظارات امام راحل و رهبر معظم انقلاب در خصوص خدمات رسانی به  مردم تامین شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای