شناسه خبر : 9475

مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ با اشاره به اینکه تامین اجتماعی برای بیمه تکمیلی بازنشستگان بدهی ندارد، گفت: تعداد شعب بیمه آتیه‌سازان برای استفاده بازنشستگان در صورت نیاز افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش چابک‌آنلاین به نقل از مهر، مهدی ریاحی فر در مورد بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: در قرار داد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی به طور متوسط سقف تعهدات درمانی بیمه شدگان نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و تعهدات بیماران خاص نیز ۳۳ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار بازنشسته به همراه اعضای خانواده‌هایشان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان هستند گفت: علاوه بر این تعداد هر فرد بازنشسته جدید که به ما معرفی شود نیز می‌تواند از خدمات درمانی مراکز طرف قرار داد بهره مند شود.

مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ افزود: بیمه شدگان تأمین اجتماعی ۳ ماه از ابتدای قرار داد که آذرماه بود فرصت دارند تا برای اضافه کردن اعضای خانواده و یا انصراف از بیمه تکمیلی اقدام و به کانون‌های بازنشستگی مراجعه کنند.

وی در مورد بدهی سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه تکمیلی بازنشستگان گفت: سال گذشته تأمین اجتماعی بابت استفاده بازنشستگان از خدمات درمانی حدود ۱۰۰ میلیون به ما بدهی داشت که این بدهی را تسویه کرد و در حال حاضر بدهی به ما ندارد.

ریاحی فر همچنین در مورد کمبود شعب بیمه آتیه سازان نیز اظهار داشت: بیمه آتیه سازان در شهرهای مختلف کشور نمایندگی‌های زیادی دارد و هر جا که احساس شود به شعب بیشتری نیاز است در صورت امکان شعبه جدیدی اضافه می‌شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای