شناسه خبر : 9131

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری سمنان، خواستار تشکیل کمیته تخصصی بیمه اجتماعی در شهرستان میامی شد و گفت: باید بررسی کنیم که چرا با وجود مزایای زیادی که عضویت در صندوق بیمه برای کشاورزان و روستائیان دارد، هنوز افراد زیادی خود را نزد صندوق بیمه نکرده‌اند.

به گزارش چابک‌آنلاین، مهدی صمیمیان در دیدار با مدیر صندوق در استان سمنان افزود: با توجه به پرداخت دو سوم حق بیمه کشاورزان و روستاییان توسط دولت، لازم است از تمام ظرفیت های ممکن برای برخورداری روستاییان از این خدمت استفاده شود.

محمد فرزاد، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم در این دیدار گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در جهت بهره‌مندی کشاورزان، روستائیان و عشایر از بیمه اجتماعی ارائه خدمت می کند.

وی گزارشی از عملکرد صندوق در استان سمنان ارائه کرد و افزود: بیشترین تعداد افرادی که هنوز بیمه نشده اند، در شهرستان میامی هستند و پیشنهاد می شود از ظرفیت های استانداری برای بررسی علت این امر استفاده شود.

برگزاری جلسات با بخشداران، آموزش دهیاران در خصوص بیمه اجتماعی روستائیان و همچنین نصب بنر با موضوع مزایای بیمه از محل بودجه دهیاری‌ها در تمامی روستاها از دیگر تصمیمات این دیدار بود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای