شناسه خبر : 8230

شهردار اردکان خواستار افزایش مشارکت مردم در پرداخت عوارض شد و گفت: امیدواریم با اعتماد به خادمان خود در شهرداری جایگاه شایسته‌ای را در سبد هزینه سالیانه خود به عوارض شهرداری اختصاص دهند و پرداخت آن را جزئی از هزینه‌های اجتناب‌ناپذیر برای توسعه روز افزون این شهر قلمداد کنند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا، اباذرغفوری افزود: شهرداری در نظر دارد از ۲۳ مهرماه لغایت یکم آذرماه سال جاری، در صورت پرداخت عوارض از سوی مالکین، منازل مسکونی و اماکن تجاری آن‌ها را در برابر بحران‌های طبیعی و حوادث غیرمترقبه بیمه کند.  

وی  با دعوت از مردم اردکان برای پرداخت به‌موقع عوارض، تصریح کرد: مالکان می‌توانند با پرداخت عوارض منازل مسکونی و اماکن تجاری خود را در برابر حادثه‌هایی چون آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار، سیل و طوفان بیمه کنند.

شهردار اردکان خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم شهری توسعه‌یافته داشته باشیم لازم است شهروندان با پرداخت به‌موقع عوارض در حفظ و نگهداری شهرشان مشارکت داشته باشند.

وی اظهار داشت: مدیریت یکپارچه شهری با حمایت قانون‌گذاران و مشارکت شهروندان فهیم می‌تواند در پیشبرد مسائل شهر بسیار مثمر ثمر باشد.

مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای