شناسه خبر : 8173

۲۰ گروه ارزیابی و پرداخت خسارت سیار بیمه ایران، برای ارائه خدمات به زائران اربعین، امروز عازم مناطق مرزی و مسیر‌های منتهی به آن شدند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرپرست بیمه ایران در حاشیه مراسم اعزام این گروه‌ها گفت: برای خدمات رسانی بهتر به زائران اربعین، این گروه‌های سیار برای کارشناسی و پرداخت خسارت تصادفات در مسیر زائران اربعین و در مناطق مرزی شلمچه، چزابه، مهران و خسروی مستقر می‌شوند.
محمد رضایی افزود: در خصوص میزان پرداخت خسارت، محدودیتی وجود ندارد و پرداخت به صورت الکترونیکی به خسارت دیدگان انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: زائران در صورت بروز تصادف، می‌توانند با شماره ۰۹۶۶۸ تماس بگیرند تا نزدیک‌ترین گروه سیار به آن‌ها معرفی شود.
 رضایی گفت: همچنین خودرو‌هایی که در اثر تصادف، امکان حرکت نداشته باشند به تعمیرگاه‌های مجاز طرف قرارداد معرفی خواهند شد.
سرپرست بیمه ایران افزود: با تفاهمی که با سایر شرکت‌های بیمه شده است گروه‌های خسارت سیار بیمه ایران، برای دیگر بیمه‌ها خسارت را ارزیابی خواهند کرد و افراد خسارت دیده، ​می توانند پس از پایان مراسم اربعین، به شرکت بیمه خود مراجعه و مدارک مربوط به ارزیابی خسارت را ارائه کنند.
وی با بیان اینکه این گروه‌های خسارت سیار، تا ۳۰ مهر در مسیر زائران مستقر هستند گفت:​ ارزیابی خسارت با ارائه گواهینامه و بیمه نامه انجام می‌شود.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای