شناسه خبر : 7716

مجید عرفانی تبار گفت: ثبت نام بیمه تکمیلی درمان رانندگان بخش حمل و نقل کالا در استان سمنان ویژه ثبت نام از رانندگانی است که در ثبت نام پارسال، جا مانده بودند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجید عرفانی تبار رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان گفت: این مرحله، ویژه ثبت نام از رانندگانی است که در ثبت نام پارسال، جا مانده بودند.

او افزود: با توجه به تمدید قرارداد بیمه تکمیلی درمان رانندگان فعال در بخش حمل و نقل کالا، از تاریخ ۱۵ شهریور ۹۸ به مدت دو ماه،  رانندگان  جامانده از سال قبل و همسرشان که در این طرح ثبت نام نکرده بودند می‌توانند با مراجعه به انجمن‌های صنفی کارگری وکارفرمائی، برای ثبت نام اقدام کنند.

رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و  حمل و نقل جاده‌ای  استان سمنان خاطرنشان کرد: برای بهبود وضعیت رفاهی و حمایت‌های اجتماعی رانندگان حمل و نقل جاده‌ای کالا و خانواده آنها، مقرر شده دو فرزند رانندگان که دارای سن کمتر از ۱۸ سال باشند، تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند که البته فرزندان دختر از شرط سنی مستثنی هستند.

به گفته او ، بیش از ۴۵۰۰ نفر راننده در بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا در استان سمنان فعالیت دارند و طرح ثبت نام بیمه تکمیلی فرزندان رانندگان هم از پانزدهم آبان تا پانزدهم دی ماه اجرا میشود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای