شناسه خبر : 7618

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر در شعبه یک بوشهر حضور یافت و در جریان خدمت‌رسانی به بیمه شدگان قرار گرفت.

به گزارش چابک آنلاین، عبدالله شیرکوند در بازدید از شعبه یک بوشهر (شهید هندی زاده)، به بررسی مشکلات مراجعین پرداخت و با تعدادی از بیمه  شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران گفتگو  و دستور تسریع در رسیدگی به مشکلات و حل و فصل صادر کرد.
وی هدف ازاین بازدید ها را تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی دانست و افزود : آگاهی از نحوه خدمت رسانی و برخورد مناسب با مراجعین یک اولویت است.
شیرکوند با بیان اینکه الکترونیکی شدن خدمات و استفاده از خدمات نوین و توسعه آن در دستور کار سازمان تامین اجتماعی قرار دارد، گفت:  تشکیل پرونده الکترونیکی جهت بیمه شدگان جدید از چند سال پیش شروع شده و بیمه شدگان جدید دارای پرونده الکترونیکی هستند و سایر پرونده‌های بیمه شدگان نیز طی چند ماه آینده به صورت الکترونیکی خواهد شد که در نتیجه موجب خدمت رسانی بهتر به بیمه‌شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران خواهد شد و این موضوع در نقل و انتقال پرونده ها به سایر شعب نیز تاثیرگذار بوده و موجب سرعت و تسریع در خدمت رسانی می شود.
  شیرکوند با حضور در تمامی واحد های شعبه تامین اجتماعی یک بوشهر با همکاران به گفتگو پرداخت و در جریان نحوه خدمت رسانی به بیمه شدگان و تشکیل پرونده الکترونیکی و اجرایی شدن طرح خدمات الکترونیکی در شعب قرار گرفت.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای