شناسه خبر : 6962

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه ملت به منظور بررسی صورت‌های مالی حسابرسی شده منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با حضور بیش از ۹۱ درصد صاحبان سهام، برگزار شد و طی آن تقسیم سود ۲۵۰ ریالی بین سهامداران به تصویب رسید.

به گزارش چابک‌آنلاین به نقل از بیمه ملت، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه ملت (سهامی عام) با حضور بیش از ۹۱ درصد صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و بیمه مرکزی، اعضای هیات‌مدیره و دکتر علی صلاحی‌نژاد مدیرعامل شرکت بیمه‌ملت ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

هیات رئیسه مجمع متشکل از آقایان خمجانی به عنوان رئیس مجمع، خادم‌المله و منجی به عنوان ناظران مجمع و آقای هاشمی معاون مالی شرکت به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

در ابتدای این جلسه، گزارش هیات‌مدیره به مجمع در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد شرکت در سال مالی ۱۳۹۷ از سوی دکتر صلاحی‌نژاد ارائه شد.

همچنین با اعلام سود خالص ۸۶۰ میلیارد ریالی و EPS ۳۰۲ ریالی سال ۹۷، مقرر شد مبلغ ۷۱۲ میلیارد ریال  به ازای هر سهم، ۲۵۰ ریال سود بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده به سهامداران پرداخت شود .

موسسه حسابرسی «شاخص اندیشان» به عنوان بازرس اصلی و حسابرس مستقل شرکت و موسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان بازرس علی‌البدل به عنوان بازرسان شرکت برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ با اکثریت آراء انتخاب و روزنامه دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار شرکت، جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

 گفتنی است؛ آقای مقدمی به نمایندگی از بیمه مرکزی و خانم باقری به نمایندگی از سازمان بورس و اوراق بهادار در این مجمع حضور یافتند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای