شناسه خبر : 18756

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: مابه‌التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه ۷۶۳ هزار خودروی فعال در حوزه حمل و نقل عمومی واریز شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی افزود: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه ۷۶۳ هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی(زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی و پیک موتوری  واریز شد.

وی ادامه داد: سهمیه تیر ماه ناوگان اعتباری بیش از بر ۷۶۵میلیارد ریال است  که در ۱۱ آبان ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی در مورد نحوه استفاده از این اعتبار گفت: این اعتبار در همه کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌شود و آنها صرفا در زمان سوختگیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

وی گفت: رانندگان برای کسب اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر «سماس» از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خاطرنشان کرد: واریز سهمیه اعتباری شهریور ماه هم در دستور کار قرار دارد تا به حساب مشمولان دریافت سهمیه اعتباری واریز شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای