شناسه خبر : 18508

اختصاصی چابک آنلاین؛

سهم بیمه اتکایی امین از قرارداد شرکت طبیعت سبز ۲ درصد است

سهم بیمه اتکایی امین از قرارداد شرکت طبیعت سبز  2 درصد است

مدیر عامل شرکت بیمه اتکایی امین، اظهار داشت که ۲ درصد از قرارداد بیمه شرکت صنعتی طبیعت سبز پارس کهن تحت پوشش این شرکت قراردارد و شرکت متبوع وی ،آمادگی کامل برای پرداخت خسارت علی الحساب دارد.

چابک‌آنلاین، زهرا نامداری، "سید مصطفی کیایی"، در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین،با بیان اینکه "دو درصد قرارداد شرکت طبیعت سبز پارس کهن تحت پوشش بیمه اتکایی امین است"، تاکید کرد که هر بیمه نامه دارای شرایطی است که اگر شرایط درست باشد و بیمه گر اصلی آن را بپذیرد ،خسارت آن پرداخت خواهد شد.

آتش‌سوزی کارخانه طبیعت سبز پارس کهن ،شرکت تولیدکننده موادغذایی در زرندیه از ساعت ۳:۳۰ بامداد ۲۸ مهرماه آغاز شد و به دلیل وزش باد، گسترش یافت.

آتش سوزی شرکت تولیدکننده صنعتی طبیعت سبز پارس کهن  در زرندیه دو مصدوم برجای گذاشت و برآوردهای اولیه حکایت از بروز خسارت پنج هزار میلیارد تومانی به این شرکت داشته است. 

کیایی اذعان داشت که پیش بینی خسارت های اعلام شده از حادثه شرکت طبیعت سبز پارس کهن  که توسط مسئولین مختلف عنوان می شود دقیق و کارشناسی نیست و برآورد اصلی میزان خسارت از روی اسناد، دفاتر و مدارکی است که بیمه گذار ارائه می دهد، انجام می شود.

مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی امین، ادامه داد: میزان سهم شرکت بیمه اتکایی امین از حادثه شرکت طبیعت سبز پارس کهن را رقمی در حدود 100 میلیارد تومان پیش بینی کرد و افزود: بیمه اتکایی امین قراردادهای دیگری در این زمینه دارد و مقدار زیادی از این خسارت از قرارداد مازاد خسارت این شرکت قطعا جبران می شود.

به گفته وی، قرارداد شرکت تولیدکننده مواد غذایی طبیعت زرندیه با بیمه دانا است و  در صورت صلاحدید به منظور تسریع در فرآیند پرداخت خسارت بیمه اتکایی امین آمادگی پرداخت سهم خود از خسارت علی الحساب را دارد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای