شناسه خبر : 18233

صندوق اعتباری هنر در باره نحوه برخورداری از خدمات بیمه درمان تکمیلی و دریافت خسارت بیمه شدگان این صندوق اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، این اطلاعیه به شرح زیر است: بیمه شدگان درمان تکمیلی سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ صندوق اعتباری هنر، می‌توانند با مراجعه به بیش از ۸۹۰۰ مرکز خدمات دهی (در سراسر کشور) و ارائه کارت ملی از خدمات درمانی (تا سقف تعهدات بیمه نامه مطابق تعرفه‌های اعلامی وزارت بهداشت و کسر فرانشیز) برخوردار شوند.

مطابق برنامه ریزی انجام شده، اسامی بیمه شدگان سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ پس از اتمام مهلت ثبت نام، پردازش و تنظیم و طی روز‌های آینده پس از ثبت در سیستم بیمه دانا، امکان استفاده از خدمات مراکز درمانی تشخیصی در سراسر کشور فراهم خواهد شد.

برخورداری از خدمات درمانی - تشخیصی مراکز غیر طرف قرارداد بیمه دانا

تحویل اسناد هزینه‌ای بیمه شدگانی که به مراکز درمانی- تشخیصی غیر طرف قرارداد بیمه دانا مراجعه می‌کنند، فقط و فقط از طریق مراجعه به یکی از نزدیکترین شعب بیمه دانا در سراسر کشور امکان پذیر می‌باشد لذا بارگذاری اسناد در سامانه بیمانو (برای بیمه شدگان بیمه دانا) لازم نمی‌باشد.

شایان ذکر است با توجه به گستردگی و تعداد هنرمندان ساکن تهران طی هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت بیمه دانا علاوه بر تمامی شعب فعال در سطح شهر تهران، شعبه ویژه (vip) واقع در خیابان انقلاب اسلامی روبروی خیابان شهید عباس موسوی (فرصت سابق) پلاک ۷۱۲ طبقه دوم در راستای خدمت رسانی به هنرمندان و فرهیختگان عزیز در نظر گرفته شده است.

همچنین بیمه شدگان برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده‌های درمانی می‌توانند از طریق پرتال مشتریان بیمه دانا به نشانی totalapp.dana-insurance.ir/portalmoshtarian و با وارد کردن کدملی و رمز عبور (بصورت پیش فرض تاریخ تولد و قابل تغییر می‌باشد) سوابق ارائه مدارک، واریز خسارت را مشاهده نمایند.

نحوه ارائه اسناد هزینه‌ای پزشکی بیمه شدگان سال ۱۴۰۰-۹۹ (بیمه سرمد)

آن دسته از بیمه شدگان سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹ که تاکنون موفق به ارسال اسناد هزینه نشده اند لازم است قبل از انقضای مهلت ارسال (حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهرماه) مطابق روال گذشته، پس از بارگذاری مدارک و اخذ تاییدیه، از طرق ادارات پست اقدام به ارسال مدارک خود نمایند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای