شناسه خبر : 18175

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه خدمات بیمه حوادث به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، سیدهادی سیدفضلی سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بدون قید زمان و مکان، در مقابل حوادث تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

دکتر سیدفضلی تأکید کرد: به منظور حمایت از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در برابر حوادث، تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی به ‌صورت سراسری و در تمام ساعات شبانه روز بدون قید زمان و مکان، در مقابل حوادث تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جزئیات پوشش بیمه‌ حوادث دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در صورت بروز حادثه، پوشش‌های بیمه ای مربوط به هزینه های درمان تا سقف ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نقص عضو ناشی از حادثه تا سقف ۳۰ میلیون تومان و فوت ناشی از حادثه تا سقف ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه حوادث دانشجویی قرار می گیرند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای