شناسه خبر : 15585

نماینده مردم «گرمی» در مجلس با بیان اینکه در برخی مناطق اگر در یک الی دو روز آینده بارندگی نداشته باشیم کشاورزان باید محصولات به جا مانده خود را جلوی احشام خود بریزند و دیگر هیچ محصولی را برداشت نخواهند کرد، گفت: مجلس به مبحث بیمه محصولات کشاورزی در مناطقی که دچار خشکسالی هستند ورود کرده و این موضوع را به طور جدی پیگیری خواهد کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از میزان، ولی اسماعیلی، با اشاره به پرداختن به مبحث بیمه محصولات کشاورزی در شرایط خشکسالی اظهار داشت: در حال حاضر به مبحث بیمه محصولات کشاورزی در مناطقی که دچار خشکسالی هستند ورود کرده و این موضوع را به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.
 
وی تاکید کرد: در برخی مناطق اگر در یک ایل دو روز آینده بارندگی نداشته باشیم کشاورزان باید محصولات به جا مانده خود را جلوی احشام خود بریزند و دیگر هیچ محصولی را برداشت نخواهند کرد.
 
این نماینده مجلس تصریح کرد: ضرورت دارد تا در این شرایط صندوق بیمه محصولات کشاورزی به این مشکلات ورود پیدا کرده و خسارات حداقلی را جبران کند البته کل خسارات جبران نمی‌شود و باید حداقل‌ها در این بخش مد نظر قرار گیرد.
 
نماینده مردم «گرمی» در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: ما در مجلس پیگیر این هستیم تا از بار تبعات خشکسالی و آسیب رسیدن به محصولات کشاورزی بکاهیم.
 
این نماینده مجلس تاکید کرد: دولت حتماً باید مشکلات کشاورزان را در سال جاری که با خشکسالی در برخی مناطق روبرو هستیم، برطرف و برای آن برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای